top of page

EAH²

taze hava giriş ünitesi

EAH² düz tasarımı ve özel hava geçirimsizlik contası sayesinde panjur üzerine uyum sağlar. Hava girişi EAH² üzerinden sağlanır. Bulunan delik oda içerisinde bulunanlar tarafından görülemez. Mekanik sensörü sayesinde elektriğe gerek duymadan hava akımını odadaki nem e göre otomatik olarak ayarlar. İstenildiğinde ek bir modül tarafından hava akımı en aza veya en fazla miktara manuel olarak sabitleyebilir. Pateni alınmış özel conta sayesinde hava akım miktarı standart versiyona göre artırılabilir.

genel bilgiler

dokümanlar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Ekran Resmi 2020-09-21 12.18.05.png

Estetik birleşme

Düz ve kompakt tasarımı ve görünmeyen üst kısmı sayesinde panjurlara kolaylıkla uyum sağlar. Bütün bir gövde olduğundan kolaylıkla boyanabilir.

Aksesuarlar sayesinde geliştirilmiş hava geçirmezliği


Panjur kasaları (özellikle PVC olanlar) ile ilgili yaygın bir sorun, havalandırma için cephesine açılan deliğin hücrelerden yanal sızıntılar oluşturmasıdır. Bu sorunu önlemek için, panjur muhafazasının iç kısmı ile hava girişi arasında sürekliliği sağlayan, akustik ve hava performansını optimize eden özel bir manşon, T-EAH² geliştirdik. Kepenk muhafazasının belirli şekline (ışık eğrisi, düz olmayan cephe, vb.) Uyum sağlamak için bir arka conta (S-EAH²) de önerilmektedir. Bu aksesuar hava girişinin arkasına yapıştırılmıştır (kendinden yapışkanlı conta).

Panjur koruması fazlası


İlk kez panjur muhafazalarına adanmış olsa da, EAH² ayrıca büyük üst çerçeveli pencereler veya aynalık pencereleri de donatabilir.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
bottom of page