top of page

EMM²

taze hava giriş ünitesi

EMM² 31 mm kalınlığa sahip ince tasarımı ile camlara kolaylıkla uyum sağlaması için tasarlanmıştır. Sahip olduğu nem sensörü ile ortamda bulunan nem miktarına göre hava akış miktarını ayarlar. EMM² hava akış miktarını artırmak veya akış yönünü değiştirmek için farklı ek birimler entegre edilebilir. 2 adet nem hassasiyet versiyonu ve 4 farklı renk seçeneğine bir ürün yelpazesine sahiptir. Özel kanopisi sayesinde gürültüyü 37dB seviyesine kadar indirgeyebilir.

genel bilgiler

dokümanlar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Ekran Resmi 2020-09-21 12.29.06.png

Yönelimli hava akışı

Standart versiyon, pencerelerin açığa çıkması veya tavanlara yakın olması durumunda hava jetini yatay olarak ayarlamak için O-EMM² aksesuarı ile değiştirilebilen eğik bir hava akışı sunar. Bu nedenle, hava jetinin akışı her zaman optimum seviyededir ve hava akışı garanti edilir.

İlave hava akış contası

Aksesuar olarak temin edilebilen E-EMM² manşonu, düzenleme gereksinimlerini karşılamak veya bazı odalardaki hava giriş sayısını azaltmak için EMM²'nin farklı versiyonları için hava akışında bir artış sağlar.

Manuel kapatma ve açma cihazı

5-35 versiyonunda bulunan bu seçenek, kullanıcının 3 mod arasından seçim yapmasına izin verir: minimum, otomatik (neme duyarlı) veya maksimum hava akışı.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
bottom of page