top of page

BXC

kirli hava tahliye ünitesi

BXC kirli hava tahliye üniteleri bir hava tahliye ünitesinden beklenen tüm fonksiyonları içerir. Nem, varlık, CO2 ve VOC gibi farklı aktivasyon modları sayesinde havalandırma seviyesini oda içinde bulunan kişi sayısına göre ayarlar. Hava giriş kapasitesinin ayarı kurulum yapılırken farklı ihtiyaçlar veya basınç eksikliğini telafi etmek için ayarlanabilir. Devreye alma basınç tıpası sayesinde hava miktarının ölçümünü ve hesaplanmasını kolaylaştırır. 

genel bilgiler

dokümanlar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Kurulumda ayarlanabilir hava miktarı

Farklı Hava miktarı BXC kirli hava tahliye ünitesi farklı hava giriş miktarlarına sahiptir. Sabit shutter 6 farklı pozisyonda kullanılabilir. Bu ayarlar +10m^3/h değerinde artış veya azalış sağlar. Var olan basınç düşüklüğü için kullanışlı bir çözüm sağlar.

Devreye almada yardımcı basınç tıpası

Ortam basıncını manometre ile ölçerek sahip olduğu dahili basınç tıpası sayesinde kurulum talimatlarındaki tablolara göre hava akışını düzenler.

İleri seviyedeki özel versiyonlar

BXC kirli hava tahliye ünitesi dünya üzerinde ilk defa dahili CO2 ve VOC sensörü bulundurur. Ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.  Bu inovatif özellikler sayesinde okul, ofis, spor salonları, mobil evler ve benzeri uygulamalarda kullanıma uygundur.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
bottom of page