top of page

01

otomatik kayar kapı

Kırk yılı aşkın bir süredir dormakaba Avustralya’da, güneyde,  doğuda, Asya’da, Ortadoğu’da ve Yeni Zelanda’da en yüksek kalitede otomatik kapılar üretmekte ve tedarik etmektedir.

Dormakaba üstün güvenilirlik, uzun ömür, performans ve güvenlik geleneği ile, daha dayanıklı ve uygun maliyetli operatörler sağlamak için ürün geliştirmeye devam ediyor.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

  • Yeni nesil teknolojiyi kullanan  dormakaba’nın 01 serisi yüksek torklu motor şanzımanıyla güçlendirildi

  • Üstün performans sunan 01 Serisi motor sürücü, 1000 kg'a kadar kapı ağırlıklarını çalıştırabilir. Bu etkileyici otomatik kayar kapı operatörü, en büyük kapı uygulamalarına ve mimari yaratıcılığa uyacak şekilde son derece çok yönlüdür.

Akıllı kapı otomasyonu ile birleştirilmiş zarif tasarım profili, sofistike mimari konseptler için mükemmel bir çözüm sağlar ve dormakaba’nın kalite ve ürün ömrüne olan bağlılığı, geleceğe yatırım yapmanızı sağlar.

 

Profil seçenekleri

Tek Slayt / İki Bölmeli

265 mm Y x 152 mm G

165 mm Y x 232 mm G

 

Teleskopik

266 mm Y x 245 mm G

 

Dormakaba 01 Serisi Avustralya, 1.000.000 devire kadar sertifikalı, yüksek kullanım için özel olarak tasarlanmıştır.

Motor / şanzıman / kilit AS5007'ye göre yetkili bir temsilci tarafından servis edildiğinde 10 yıl garanti ile desteklenir. Dahili UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı)

Güvenli çıkışın korunmasını sağlamak için 300 sürekli döngüye kadar şebeke gücü kaybı altında tam acil durum çalışması sağlar ve elektrik güvenliği kilidi elektrik kesintisi sırasında 48 saate kadar tamamen çalışır durumda kalır.

Uzun ömürlülük, güvenlik ve 24 saat çağrı hizmeti ve konularında dormakaba'ya güvenebilirsiniz. Bu nedenle dormakaba ismi güvenilir ve açık ara pazarın tercihi.

 

Uygunluk

Dormakaba 01 Serisi, Ulusal İnşaat Yasası (NCC) dahil olmak üzere en son Avustralya ve Yeni Zelanda endüstri standartlarına ve kodlarına tamamen uygundur ve NATA onaylı bir laboratuvar tarafından bağımsız olarak onaylanmış Avustralya Standardı AS5007 "Yaya erişimi ve çıkışı için elektrikli kapılar" ile uyumludur.

 

Aksesuarlar / seçenekler

Dormakaba 01 serisi, bir zincir veya ağır hizmet tipi 15mm genişliğinde kayış tahriki ile mevcuttur ve çok çeşitli kapı kontrol ve program anahtarları, basma düğmeleri, varlık / güvenlik sensörleri, PE güvenlik kirişleri ve çok çeşitli tabela plakaları ile düzenlenebilir.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • ISO 9001

bottom of page