top of page

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • Dayanıklı ve hoş görünümlü

  • Yüzey uygulanmış veya gizli montaj

  • Yüksek kaliteli malzeme

  • Farklı yüzey alternatifleri

  • Çeşitli tiplerde ürün seçeneği

certifire.jpg

Dayanıklı ve hoş görünümlü

 

Farklı kapı durdurucu ve tutucular, kapı hareketini sınırlandırmanın tercih edilen yöntemidir. Zeminde veya duvarda monte edilerek kullanılan benzer fonksiyonlu bu ürünlerin kullanılamayacağı durumlar için idealolan 700/900 Serisi yüksek kaliteli kapı tutucular hem dayanıklıdır hem de hoş bir görselliğe sahiptir.

 

Yüksek kaliteli malzemeler

 

DORMA durdurucular ve tutucular, ağır hizmet kullanımı altında en iyi hizmeti sağlamak için en yüksek kalitede malzemelerden tasarlanmış ve üretilmiştir.

 

Farklı yüzey seçenekleri mevcuttur

 

Standart iki kat boya kaplama sayesinde, sprey boyama yöntemi ile boyaynan DORMA kapı kapatıcıları ile eşleştirmek için idealdir. İsteğe bağlı farklı yüzey kaplama seçenekleri de mevcuttur.

 

Çeşitli tiplerde ürün seçeneği

 

Yalnızca “durdurma” üniteleri, yastıklı durma sağlarken aynı zamanda kapı dönüşünün derecesini sınırlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu üniteler, sabitlenmesi yasak olan yangın kapısı etiketli yangın kapıları için iyi bir seçimdir. Durdur / Beklet üniteleri, yalnızca seçmeli açma / kapama bekletme, açık özelliği eklenmiş durdurma işlevi görür. Etiketlenmemiş kapıların açık konumda tutulması gereken yerlerde durma / tutma önerilir. Sürtünme / Durdurma üniteleri yastıklı bir sınırlama durdurması ve ayarlanabilir sürtünme fonsiyonu sağlar. Bu seçenek, etiketsiz kapıları yeniden ayarlama olmadan birden fazla konumda tutma imkanı sağlar. Bu özellik sadece 700/710 Serisinde bulunur.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png

700 / 900 serileri

kapı kapatıcı

700/900 Serisi ile DORMA, çok yönlü kapı tutucular sunar. Bu seri, mevcut tüm kapı kapatıcı ürün yelpazesini tamamlar ve tam bir kapı kontrol sistemi sağlar.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page