Çalışma Yüzeyi 27.png

Algarve

dış mekan sistemi

Güneş ve su geçirmez düz bir tavana sahip bu şık panjurlu gölgelik, verandanızı hoş bir dış mekan alanına dönüştürür. Kolay kullanım ve panjurların sessiz çalışması ile ideal ışık ve havalandırma oranını anında gerçekleştirebilirsiniz.

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Hava koşullarından bağımsız olarak optimum yaşam konforunun tadını çıkarın!

Kapalı olduğunda, gölgelik panjurları su geçirmez bir çatı oluşturur. Bir oluk sistemi yağmur suyunu kolonlara doğru boşaltır. Bu patentli panjurlar, yağmur yağışından sonra yapraklar açılırsa suyun yana doğru tahliye edileceği şekilde tasarlanmıştır. Panjurlu çatının kenarları, ekstra bir koruma sağlayan hareketli duvar elemanları ile donatılabilir.

Mükemmel kullanıcı konforu!

Farklı seçenekler sayesinde veranda sabahın erken saatlerinden akşam geç saatlere kadar kullanılabilir. Kanopi için ışıklandırma, ısıtma ve hoparlör sağlanabilir. Daha da iyi bir kullanıcı konforu için yağmur ve rüzgar sensörü de eklenebilir.

Teknik detaylar

Boyutlar: Maks. Açıklık 4500 m x Pivot 6050 mm (tek parça halinde) Maks. geçiş yüksekliği 2800 mm / 0 ° eğim

Renkler: Tüm RAL renklerinde mevcuttur Toz boyalı ve tekstüre kaplama (6080 mikron)

Kontrol: Elektrik kontrolü

Yağış yoğunluğu: Algarve®, 0,04 ila 0,05 l / s / m² yoğunluğa sahip bir yağış dayanabilir. Bu tür yağışlar ortalama 10 yılda bir görülür. (Bkz. Belçika yağmur istatistikleri: standart NBN B 52011)

Rüzgar direnci: Kapalı panjurlar için 120 km / saate kadar

Kar yükü: 110 kg / m2'ye kadar

bir çözüme mi ihtiyacınız var?

bize yazın, hemen geri dönelim!

esbau yapı sistemleri san. ve tic. a.ş.

  • Siyah LinkedIn Simge