Çalışma Yüzeyi 27.png

Algarve Canvas

dış mekan sistemi

Algarve Line koleksiyonunda, 'Algarve Canvas' adı altında sabit bir çatılı bir kanopi de seçebilirsiniz. Bu ince alüminyum yapı, sabit bir tavana sahiptir, böylece araçlarınız veya bir sabit çatı kanopisi bir  otopark için ideal çözümü oluşturur.

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Dayanıklı tasarım

Sabit çatı 2 katmandan oluşur: Renson'un uzun yıllar öncülük ettiği Fixscreen kumaş güneş gölgelendirmesinden bilinen zip teknolojisi kullanılarak gerilmiş kumaşla kaplanmış, yoğuşma önleyici kaplamalı boyalı profilli çelik sacdan sağlam bir üst çatı ve estetik bir alt çatı. 8 renkte mevcuttur.

Hepsinde aynı görünüm ve his

Bu sistem, evin etrafında çok sayıda olasılık açar. Veranda üzerindeki panjurlu kanopi stili, ön kapının üzerindeki çıkıntıya veya carport'a mükemmel şekilde genişletilebilir. Ek olarak, bir kısmı sabit bir çatı, diğeri bir panjurlu çatı olarak tek bir yapıda isteklerinize göre mükemmel bir şekilde kanopi oluşturabilirsiniz.

 Teknik detaylar

Görünür vidalar olmadan zarif yapı

Entegre su tahliyesi

Maksimum boyutlar: açıklık tarafı 4500 mm, pivot tarafı 6055 mm

Bağımsız, cephe montajı veya gömme montaj

Tüm RAL renklerinde, ayrıca 'iki renkli' olarak mevcuttur (kanatlı çatı ve farklı renklerde destekleyici yapı)

Seçenekler: Çerçeveye karşı LED aydınlatma, Fixscreen güneş koruma ekranı, cam sürgülü duvarlar, Loggia sürgülü paneller, dış perdeler, sabit Linius duvarı

bir çözüme mi ihtiyacınız var?

bize yazın, hemen geri dönelim!

esbau yapı sistemleri san. ve tic. a.ş.

  • Siyah LinkedIn Simge
© 2020 | esbau yapı sistemleri san. ve tic. a.ş. | tüm hakları saklıdır.