top of page

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Yazlımın temeli, SAP tarafından onaylı bir arayüzdür; bu, bireysel SAP modülleri ve dormakaba toplama bileşenleri arasında kolay entegrasyonun yanı sıra güvenli ve hatasız veri alışverişi sağlar. SAP ve otomatik, güvenli ve hatasız veri alışverişi ile tam entegrasyondan yararlanın. Dünya çapında 1700'den fazla SAP müşterisi dormakaba çözümlerine güveniyor.
Ayrıca dormakaba b-comm ERP'de zaman kaydı için güçlü yazılım modülleri de bulunmaktadır.

SAP ERP sistemi için genişleyen fonksiyonlar, İK çalışanı, İK Alımı ve İK Yöneticisi modülleridir.


İzin talebi, çalışanlara veya yöneticilere devamsızlık talebi olarak sunulur.


İK personeli


Bu, her çalışanın her zaman zamanlarında gözünü tuttuğu anlamına gelir.


İK alımı


"İK alımı" paketi ile, resepsiyon alanındaki çalışanlarınız bilgi sağlamak ve ziyaretçi alabilmek için ellerinde bulunan tüm gerekli araçlara sahiptir.


İK Yöneticisi


İK Müdürü, kayıtlara genel bakış ve kendisine atanan çalışanların ana verilerine erişim hakkına sahiptir. İK yöneticileriniz kaynak süresini ekiplerinde etkin bir şekilde yönetiyorlar.
İşlevsellik


WebTerminal


WebTerminal ile varış ve devamsızlıklarınızı doğrudan PC'ye hızlı, kolay ve sezgisel olarak kaydedebilirsiniz. Çalışan zaman rezervasyonlarını ve kişisel zaman hesaplarını görecektir. WebTerminal gerektiği gibi yapılandırılabilir. Kaba ESS ile birlikte, denetçiler sonraki rezervasyonlar hakkında e-posta ile bilgilendirilir.


Rezervasyon Görüntüleyicisi


Bu modülde, ziyaretçi veya çalışan olup olmadıklarına bakılmaksızın, sistemdeki tüm rezervasyonları bir bakışta alırsınız. Bir çalışanın tüm kayıtlarını, operasyonel veri alımı ile kayıt kontrolünden erişim kontrolüne kadar görebilirsiniz.


HTML zaman ifadesi


Şirketinizin her çalışanı kişisel zaman çizelgesini bir PC veya bilgi terminalinde görüntüleyebilir veya yazdırabilir. Bu, çalışanla diyalogda olası sorunların erken netleştirilmesine izin verir.


Ziyaretçi Yönetimi


Ziyaretçi Yönetimi, ziyaretçi ve yüklenici yönetimi için bir modüldür. SAP'den bağımsız olarak kimlik kartları ve ziyaretçi biletleri oluşturmanızı ve yönetmenizi sağlar.


Katılım kurulu


Renk kodlu katılım genel bakış, bir bakışta çalışanların bulunduğunu veya bulunmadığını gösterir. Katılım Kurulu tahliye listesinin temelidir. Acil bir durumda, sistem kurtarma ekiplerine acil durum isimleri listelerini ve kayıp kişiler için en son nerede bulunduğunu bildirir.


Danışman İK


Bu modül, denetçinin, çalışanlarının İK kayıtlarını SAP sistemine aktarılmadan önce kaydetmelerini, düzeltmelerini ve bırakmalarını sağlar. Verilerin yayınlanmasından sonra, rezervasyonlar yüklenir.


İstek bırak


Bu web tabanlı uygulamada çalışanlar onay bilgisayarlarını kendi bilgisayarlarında rahatça oluşturabilir, görüntüleyebilir, değiştirebilir veya başlatabilir. İlgili üstler, başvuruları doğrudan dormakaba b-comm ERP 5'de işler. Modül, en iyi genel bakış için bir ekip takvimi içerir.


Bileşenler


Üretim yeri verilerini toplamak için diğer modüller
Bu isteğe bağlı modüller, Microsoft Dynamics AX tarafından sağlanmayan, ancak şirketler tarafından günlük işlemlerinde gerekli olan işlevlerle ilgilidir. Çözümün modüler mimarisi, modülleri ayrı ayrı kullanmanızı da sağlar. Modüllerdeki kayıt ekranları modern, net bir şekilde sunulmuş ve kullanıcı dostudur. Kullanıcı uygulamayı hızlı ve kullanımı kolay bulacaktır. Tüm modüller birçok dilde mevcuttur - uluslararası şirketler için anahtar avantaj.


Standart İşlemlerde Otomatik Raporlama


Bu, bir çalışanın "atanmamış zamanlarını" otomatik olarak kaydetmenizi sağlar. Atanmamış zamanlar, belirli bir çalışan için oluşturulan genel bir siparişe eklenir. Atanmamış zamanların hesaplanacağı zamanı belirleyebilirsiniz. Eğer çalışan varış ve işe başlama arasında veya bir işi bitirmek ve bir sonraki işe başlama arasında belirtilen süreyi aşarsa, üretken olmayan süre tanımlanan genel siparişe eklenir. Bu, boşta kalma sürelerinin bir etkinlikle otomatik olarak sınıflandırılmasını ve "doldurulmasını" sağlar. Bu, kaydedilen sipariş süresi ile çalışanın gerçekte bulunduğu süre arasındaki maksimum uyumu sağlamanıza olanak tanır.


TRS WebTerminal SFDC


TRS WebTerminal SFDC, çalışanların PC iş istasyonlarındaki işlemleri kaydetmelerini ve iptal etmelerini sağlar. Siparişleri doğrudan ekrana girmek ve dormakaba b-comm ERP 5 sistemine raporlamak için kullanılabilir. Sistem kayıtlı verileri sabit terminallerde kaydedilen verilerle aynı şekilde yönetir ve işler.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

b-comm ERP SAP ERP

zaman yönetim terminali

Çözüm, çalışma saatlerini kaydetmek ve bunları SAP ERP'de işlemek isteyen tüm SAP kullanıcıları için uygundur.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page