top of page

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

İnsanları tanımlamanın en doğru ve uygun maliyetli yolu biyometrik parmak izi sistemleridir. Burası Kaba'nın önde gelen bir uzman olduğu yer. Güvenlik riskini azaltan bir parmak izi çalınamaz. Bir meslektaşına (bir çalışan tarafından) verilemez, bu nedenle artık arkadaş yumruklama yapılamaz. Ve bir biyometrik parmak izi sistemi, güvenlik görevlilerinden çok daha ucuza mal oluyor.


dormakaba işgücü yönetimi terminalleri ve kilitleme sistemleri, tek kimlik aracı olarak parmak izi tanımlamayı veya doğrulama amacıyla bir anahtar karta ek olarak kullanılmak üzere programlanabilir. Bu, benzersiz kullanıcı kimliği sağlamak için hızlı, kullanışlı ve kolay bir yol sağlar.


Ek biyometrik teknolojiler (örneğin, iris taraması) mevcut arayüzler sayesinde herhangi bir zamanda kolayca entegre edilebilir.

• Kimlik seçimi (tuş kartları yerine kullanılan biyometrik parmak izi sistemleri) veya kimlik doğrulaması (tuş kartlarına ek olarak kullanılan biyometrik parmak izi sistemleri).


• Yanlış rezervasyon veya düzeltme olmadığından önemli tasarruf. Biyometrik parmak izi sistemleri tek kimlik aracı olarak kullanıldığında anahtar kart üretim maliyeti yoktur.


• Yasal kesinlik sunar - kimin ve ne zaman tanımlandığından emin olursunuz.


• Biyometrik terminallerin kullanımı kolaydır. Çalışan eğitimi gerektirmez.


• Parmak izleri olarak veri koruması kopyalanamaz veya yeniden oluşturulamaz.


• Biyometrik parmak izi kimlikleri birden fazla sitedeki terminallere anında dağıtılabilir, böylece çalışanlarınız nerede olursa olsun hemen oturum açar.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

biometrik parmak izi sistemi

parmak izi sistemi

Bazı durumlarda, anahtar kartların kullanımı uygun veya yeterli olmayabilir. Kayıp, unutulabilir, başkasına verilebilir veya manipüle edilebilir. Bazı güvenlik ortamları, kullanıcının kimliğinin doğru bir şekilde doğrulanmasını gerektirir; bu, manuel olarak yapıldığında maliyetlere önemli ölçüde katkıda bulunur.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page