Çalışma Yüzeyi 16.png

sertifikalar

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

İnsanları tanımlamanın en doğru ve uygun maliyetli yolu biyometrik parmak izi sistemleridir. Burası Kaba'nın önde gelen bir uzman olduğu yer. Güvenlik riskini azaltan bir parmak izi çalınamaz. Bir meslektaşına (bir çalışan tarafından) verilemez, bu nedenle artık arkadaş yumruklama yapılamaz. Ve bir biyometrik parmak izi sistemi, güvenlik görevlilerinden çok daha ucuza mal oluyor.


dormakaba işgücü yönetimi terminalleri ve kilitleme sistemleri, tek kimlik aracı olarak parmak izi tanımlamayı veya doğrulama amacıyla bir anahtar karta ek olarak kullanılmak üzere programlanabilir. Bu, benzersiz kullanıcı kimliği sağlamak için hızlı, kullanışlı ve kolay bir yol sağlar.


Ek biyometrik teknolojiler (örneğin, iris taraması) mevcut arayüzler sayesinde herhangi bir zamanda kolayca entegre edilebilir.

biometrik parmak izi sistemi

parmak izi sistemi

Bazı durumlarda, anahtar kartların kullanımı uygun veya yeterli olmayabilir. Kayıp, unutulabilir, başkasına verilebilir veya manipüle edilebilir. Bazı güvenlik ortamları, kullanıcının kimliğinin doğru bir şekilde doğrulanmasını gerektirir; bu, manuel olarak yapıldığında maliyetlere önemli ölçüde katkıda bulunur.

bir çözüme mi ihtiyacınız var?

bize yazın, hemen geri dönelim!

esbau yapı sistemleri san. ve tic. a.ş.

  • Siyah LinkedIn Simge
© 2020 | esbau yapı sistemleri san. ve tic. a.ş. | tüm hakları saklıdır.