Çalışma Yüzeyi 27.png

Camargue Skye

dış mekan sistemi

Geri çekilebilir panjurlu çatı

Çatı, güneşten korunmayı ve havalandırmayı kontrol etmek için döndürülebilen çatı yapraklarından oluşur. Ayrıca maksimum güneş ışığı ve kesintisiz görüş sağlamak için kaydırarak açılabilir. Kapalı olduğunda, çatı mükemmel düzdür ve yapraklar arasında minimum boşluk vardır.

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Neden?

Skye farklı şekillerde inşa edilebilir: serbest duran, bir dış duvara tutturulmuş veya Pivot tarafına bağlanmış. Entegre rüzgar geçirmez Fixscreens, sürgülü cam duvarlar ve Loggia sürgülü paneller sonsuz kişiselleştirme seçenekleri sunar. Doğrudan veya dolaylı LED aydınlatma ile ekstra ortam ve konfor yaratılır.

S-Drive Teknolojisi

Patentli S-Drive Teknolojisi, dayanıklı, güvenilir bir döner ve kayar teknolojiyi garanti eder. Bu teknoloji, çatının tek bir hareketle açılmasını sağlar.

Teknik detaylar

Boyutlar: Maks: Açıklık 4500 mm x Pivot 6200 mm (tek parça olarak), Pasif yükseklik 2800 mm / 0 ° açı

Birleştirilebilir: Skye, daha geniş alanları kapsayacak şekilde daha büyük açıklıklar veya pivotlardan biri kullanılarak genişletilebilir. Bu durumda, bir kuplaj yan kirişi kullanılır. Pasif yükseklik 2800 mm / 0 ° açı

Renkler: Tüm RAL renklerinde mevcuttur Elektrostatik toz boyalı ve tekstüre kaplama (60¬80 mikron)

Kontrol: akıllı telefon ve / veya tablet uygulaması

Yağmur yoğunluğu: Yağmur suyu entegre su kılavuz kanalları aracılığıyla kolonlara akar. Yağmur yağışından sonra çatıyı açarken bile, yaprakların su tahliye sistemi, mobilya ve terastaki insanların korunmasını sağlar. Azami 7 dakika boyunca 144 mm / s'ye kadar yağmur dayanıklı ve kapalı iken 120km / saate kadar rüzgara dayanıklı.

Kapasite: 110 kg / m2'ye kadar *

bir çözüme mi ihtiyacınız var?

bize yazın, hemen geri dönelim!

esbau yapı sistemleri san. ve tic. a.ş.

  • Siyah LinkedIn Simge
© 2020 | esbau yapı sistemleri san. ve tic. a.ş. | tüm hakları saklıdır.