top of page

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

CardLink / AOC bu sorunu çözdü, çünkü kablolu olmayan cihazlarda erişim haklarının güncellenmesi sürecini basitleştiriyor, böylece işletme maliyetlerini düşük tutuyor.

Operatör, erişim haklarını her kapıda manuel olarak güncellemek yerine, kullanıcıların erişim kartlarını bu talimatları kapılara taşımasını ister. Kullanıcılar bu talimatları stratejik konumlarda bulunan güncelleme terminalleriyle ilgili olarak toplar; personel girişinde, asansör lobisinde veya kantinde.


Bir rozet kaybolur veya çalınırsa güvenlik riskini azaltmak için, kısa süre için erişim hakları verilebilir; ziyaretçiler için iki saat ve çalışanlar için sekiz saat. Ek olarak, bu erişim hakları rozet sahibi binaya her girdiğinde güncelleme terminallerinde otomatik olarak “doğrulanır” ve çıkışta “doğrulanır”.

• Erişim kontrol sistemi bağımsız kilitleme cihazlarının yanı sıra çevrimiçi (kablolu) yönetir.


• Personel verileri ve yetkileri, her kilitleme cihazına ayrı olarak değil, sisteme sadece bir kez girilir.


• Yetkilendirmeler kalıcı olarak belgelenir, böylece gelecekte istediğiniz zaman erişebilirsiniz.


• Bireysel erişim hakları doğrudan medyada saklandığından rahat kullanım.


• Kullanıcıların rozetleriyle ilgili talimatlar iletildiği için, kapıların kablolara ihtiyacı yoktur.


• Erişim yetkisi zamana dayalıdır. Kapılar, yalnızca sunulan rozet girişimi sırasında ilgili yetkiye sahipse kapı kilidini açar.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

Cardlink

erişim kontrolü

Tipik bir erişim kontrol sistemi çok sayıda çevrimiçi (ağ bağlantılı) ve bağımsız (kablolu olmayan) kapılar içerir. İkincisi, kablolama maliyetini ve zorluğunu azaltırken, operatör erişim haklarını manuel olarak güncellemek veya kapı geçmişini yüklemek için operatörün her kapıya gitmesi gerektiğinden iş yükünü artırır.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page