Çalışma Yüzeyi 16.png

sertifikalar

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

CardLink / AOC bu sorunu çözdü, çünkü kablolu olmayan cihazlarda erişim haklarının güncellenmesi sürecini basitleştiriyor, böylece işletme maliyetlerini düşük tutuyor.

Operatör, erişim haklarını her kapıda manuel olarak güncellemek yerine, kullanıcıların erişim kartlarını bu talimatları kapılara taşımasını ister. Kullanıcılar bu talimatları stratejik konumlarda bulunan güncelleme terminalleriyle ilgili olarak toplar; personel girişinde, asansör lobisinde veya kantinde.


Bir rozet kaybolur veya çalınırsa güvenlik riskini azaltmak için, kısa süre için erişim hakları verilebilir; ziyaretçiler için iki saat ve çalışanlar için sekiz saat. Ek olarak, bu erişim hakları rozet sahibi binaya her girdiğinde güncelleme terminallerinde otomatik olarak “doğrulanır” ve çıkışta “doğrulanır”.

Cardlink

erişim kontrolü

Tipik bir erişim kontrol sistemi çok sayıda çevrimiçi (ağ bağlantılı) ve bağımsız (kablolu olmayan) kapılar içerir. İkincisi, kablolama maliyetini ve zorluğunu azaltırken, operatör erişim haklarını manuel olarak güncellemek veya kapı geçmişini yüklemek için operatörün her kapıya gitmesi gerektiğinden iş yükünü artırır.

bir çözüme mi ihtiyacınız var?

bize yazın, hemen geri dönelim!

esbau yapı sistemleri san. ve tic. a.ş.

  • Siyah LinkedIn Simge
© 2020 | esbau yapı sistemleri san. ve tic. a.ş. | tüm hakları saklıdır.