Çalışma Yüzeyi 16.png

sertifikalar

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

CardLink / AOC bu sorunu çözdü, çünkü kablolu olmayan cihazlarda erişim haklarının güncellenmesi sürecini basitleştiriyor, böylece işletme maliyetlerini düşük tutuyor.

Operatör, erişim haklarını her kapıda manuel olarak güncellemek yerine, kullanıcıların erişim kartlarını bu talimatları kapılara taşımasını ister. Kullanıcılar bu talimatları stratejik konumlarda bulunan güncelleme terminalleriyle ilgili olarak toplar; personel girişinde, asansör lobisinde veya kantinde.


Bir rozet kaybolur veya çalınırsa güvenlik riskini azaltmak için, kısa süre için erişim hakları verilebilir; ziyaretçiler için iki saat ve çalışanlar için sekiz saat. Ek olarak, bu erişim hakları rozet sahibi binaya her girdiğinde güncelleme terminallerinde otomatik olarak “doğrulanır” ve çıkışta “doğrulanır”.

CCTV & alarm entegrasyonu

alarm entegreli erişim modülü

Kaba exos ve DORMA MATRIX kadar gelişmiş giriş kontrol sistemi, CCTV'nize ve alarmlarınıza bağlandığında geliştirilebilir. Ayrıca, genel yatırımın üç ayrı platformdan daha düşük maliyetlere yol açması nedeniyle, toplam yatırımın düşük olması anlamına gelir.

bir çözüme mi ihtiyacınız var?

bize yazın, hemen geri dönelim!

esbau yapı sistemleri san. ve tic. a.ş.

  • Siyah LinkedIn Simge
© 2020 | esbau yapı sistemleri san. ve tic. a.ş. | tüm hakları saklıdır.