top of page

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

CardLink / AOC bu sorunu çözdü, çünkü kablolu olmayan cihazlarda erişim haklarının güncellenmesi sürecini basitleştiriyor, böylece işletme maliyetlerini düşük tutuyor.

Operatör, erişim haklarını her kapıda manuel olarak güncellemek yerine, kullanıcıların erişim kartlarını bu talimatları kapılara taşımasını ister. Kullanıcılar bu talimatları stratejik konumlarda bulunan güncelleme terminalleriyle ilgili olarak toplar; personel girişinde, asansör lobisinde veya kantinde.


Bir rozet kaybolur veya çalınırsa güvenlik riskini azaltmak için, kısa süre için erişim hakları verilebilir; ziyaretçiler için iki saat ve çalışanlar için sekiz saat. Ek olarak, bu erişim hakları rozet sahibi binaya her girdiğinde güncelleme terminallerinde otomatik olarak “doğrulanır” ve çıkışta “doğrulanır”.

• Her üç sistem de uyumlu bir şekilde yönetilir, kesintisiz ve kesintisiz çalışma sağlanır.


• Bireysel veri elemanları tek bir uygulamada birlikte gruplanır ve izlenir. Bu verimlilik ve güvenliği arttırır.


• Bir kez entegre edildiğinde, alarmlar, sistem durumu ve diğer veriler tesis yönetim sisteminizde veya Kaba exos görsel arayüzünde işlenir ve görselleştirilir.


• Genel sisteminizi yeni fonksiyonlar veya modüller ile genişletirseniz, bilinen çalışma ortamı değişmeden kalır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

CCTV & alarm entegrasyonu

alarm entegreli erişim modülü

Kaba exos ve DORMA MATRIX kadar gelişmiş giriş kontrol sistemi, CCTV'nize ve alarmlarınıza bağlandığında geliştirilebilir. Ayrıca, genel yatırımın üç ayrı platformdan daha düşük maliyetlere yol açması nedeniyle, toplam yatırımın düşük olması anlamına gelir.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page