top of page

çekme kollar

kapı kolu

DORMAKABA Kapı Aksamları serisine ait çekme kollar DORMA markasının yüksek kaliteye olan tutkusunun örneğidir - en ufak detaya kadar mükemmellik için tasarlanmıştır ve her yanında zarif işçilik görülmektedir. Şekil veya ebattan bağımsız olarak, kişiye göre özel üretilmiş bile olsa net olarak belirgin, benzer özelliklerle öne çıkan gerçek bir kalite sunarlar.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

  • Yüksek üretim kalitesi

  • İnce rötuş

  • Tüm DORMA tertibatlarının ideal tamamlayıcı parçasıdır

  • Sipariş üzerine teslim edilir

  • Yüksek derecede sağlam

  • Paslanmaz çelikten yapılan kol aksamları

Özellikler

Cazip tasarım

DORMA kapı kolları düz, pürüzsüz bir dokuya sahip yüksek dereceli rötuşla gelmektedir; kol kısmında temas noktası neredeyse bulunmamaktadır ve tabi ki bu durum kıvrımlardaki yarıçaplar ve koldan destek unsurlarına geçişler gibi daha az erişimi olan yerler için de geçerlidir. Yüksek kaliteli işçilik ve ince detaya gösterilen özel dikkat dikkat çekicidir.

Sıkı denetlenen kalite yönetimi en yüksek fonksiyonel ve görsel standartları garanti etmektedir

DORMA kendi taleplerini belirlemiştir ve çekme kollarımızın kalitesi bu doğrultuda sürekli olarak kontrol edilmektedir.
Bu standartlar çekme kuvveti, sürekli işletim koşulları altındaki gerilim yükleri gibi titiz teknik parametrelere uyumun da ötesindedir. İşçilik ve görünüm de yüksek standartlarımız nezdinde sürekli olarak incelenen unsurlardır.

Kaliteli ürünler

Bir ürün yalnızca titiz kalite şartlarımızı karşıladığı takdirde bir DORMA çekme kolu unvanına sahip olmayı hak eder. Ve takıldıktan sonra DORMA çekme kollarının aynı zamanda fiilen tüm kapılarda hızlı ve kolay kurulumunu da kolaylaştıran sofistike sabitleme sistemleri yoluyla basınç ve gerilim kuvvetlerinin güvenli emilimini sağlayan en yüksek kalite seviyesinde iş görmesi beklenir. Kısaca DORMA çekme kollarıyla müşteriler kaliteli bir üründen hasıl olan tüm avantajlardan yararlanabileceklerine emin olurlar.

Classic çekme kolu

TG Classic ürün serisi sürekli kaliteyle zamanın ötesine geçen tasarımı birleştirir. Zorlu ticaret sektöründe ve ayrıca havalimanları, istasyonlar, alışveriş merkezleri, ofisler ve okullar gibi yüksek trafiğe sahip binalarda taviz vermeyen kullanım için geliştirilmiş ve tasarlanmıştır. Talep üzerine kişiye özel ayarlanmış modeller de sağlanmaktadır.

• Yüksek üretim kalitesi
• İnce rötuş
• Tüm diğer DORMA aksesuarlarının ideal tamamlayıcı parçasıdır
• Kısa sürede teslim
• Cazip fiyat

Avangart / Create çekme kolları

Avangart / Create ürün serisi DORMA ve mimarlar ve tasarımcılar arasında bir yüzyıldır devam eden yakın işbirliğinin doğal bir uzantısıdır. Bu programla müşteriler üretim için kendi tasarımlarını göndermeye davet edilir. İlk olarak ölçüleri olan bir taslak, teknik çizim veya 3 boyutlu model esaslı elle çizilen bir prototip oluşturulur. Bunun sonrasında tüm mühendislik unsurlarını incelemek üzere optimizasyon süreçleri uygulanır ve Create çekme kolu gereken sayıda üretilir.

Vario çekme kolu

DORMA neredeyse her uzunlukta Vario çekme kolunu hızlı bir şekilde üretmektedir. Tamamıyla müşteri gerekliliklerine göre üretilen ve genelde 5 iş günü içerisinde teslim edilen bu ürünler sahada uyarlama işlemlerini sıfıra indirme avantajını sunmaktadır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • ISO 14025

  • EN 15804

bottom of page