top of page

DES-security

elektrikli kilit karşılığı


DES elektrikli kilit karşılığı, kapılar yüksek güvenlik standartlarını karşılamak durumunda olduğunda uygun bir çözümdür. Yüksek tutma kuvveti, kapsamlı izleme fonksiyonları ve aksesuar yelpazesi sayesinde sistem çeşitli yapısal koşullara rahat ve kolay adaptasyon sağlar.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

• Yaklaşık 13.000 N yüksek tutma kuvveti
• Ayarlanabilir fail-safe veya fail-secure modları
• Mandal, kapı pozisyonu ve kurcalamaya karşı koruma için izlenebilir versiyon
• Çalışma gerilimi 12/24 V DC
• Paslanmaz Çelik Mandal

Özellikler


Sol ve sağ kapılarda montaj için uygundur


Yaklaşık 13.000 N tutma kuvveti ile DES yüksek güvenlik -elektrikli kilit karşılığı, yüksek güvenlik standartlarını karşılamak için uygun bir uygulamadır. Ek olarak, sistem yalnızca 200/100 mA (12 V DC, 24 V DC) düşük güç tüketimi ile karakterize edilir.


Yerel gereksinimlere kolay adaptasyon


Elektrikli kilit karşılığı kurulduktan sonra, fail-safe veya fail-secure mod arasında seçim yapabilirsiniz. Sistemi farklı profil aralıklarına uyarlamak için, DORMAKABA aksesuar olarak karşılık gelen dudak contalarını sağlar. DES yüksek güvenlik-elektrikli kilit karşılığı ayrıca hava koşullarına dayanıklı bir mandal ve paslanmaz çelik çarpma plakası ile donatılmıştır.


Modeller


DES yüksek güvenlik-elektrikli kilit karşılığı yaklaşık 13.000 N'lik güçlü bir tutma kuvveti sunar. Standart versiyon veya mandal, kapı pozisyonu ve kurcalamaya karşı koruma teması için izleme işlevli versiyon olarak mevcuttur.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • DIN EN 14846

  • BS EN 14648 / CE İşaretli

bottom of page