top of page

EACM Time

Profesyonel erişim

Sizin için büyük bir avantaj, artık herhangi bir "ara katman yazılımı" gerektirmemesidir. Bu, idari girdiyi en aza indirirken şirketinizde şeffaflığı en üst düzeye çıkarır.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dormakaba EACM-time, SAP kullanıcıları için çalışma süresinin kaydedilmesinden muhasebeye kadar tamamen otomatik bir T&A süreci sağlar. Çalışanların mevcudiyeti ve çalışma süresi Kaba terminallerinde hızlı ve kolay bir şekilde kaydedilir. SAP sistemindeki standartlaştırılmış HR-PDC arayüzü daha sonra verileri doğrular ve SAP ERP İnsan Sermayesi Yönetimi Çözümü'ne (SAP ERP HCM) gönderir. Kaba EACM-time, SAP sisteminizde zaman kaydının tüm yönlerini kapsar.

• SAP ERP personeli zaman kayıt sistemi, Kaba terminallerinde kaydedilen tüm verileri alır ve kaydedilen kişisel zaman modeline dayanarak her çalışan için farklı çalışma saatlerini otomatik olarak hesaplar.

• Çalışanlar varlıklarını ve devamsızlık zamanlarını kaydedebilir ve bireysel zaman hesaplarının mevcut durumu hakkında kendilerini bilgilendirir.

• SAP ile doğrudan entegrasyon, varlık sürelerinin tescili ve objektif hesaplanmasını daha da kolaylaştırır.

• dormakaba EACM-time, mevcut SAP sistemini, özellikle de Organizasyon Yönetimi, Personel Yönetimi, SAP İş İş Akışı, Yetkilendirme Yönetimi, Uyarı Yönetimi ve Raporlama bileşenlerini kullanır.

• Kayıtlı olan diğer tüm veriler daha ileri işlemler için ilgili SAP modüllerine gönderilir.

• SAP sistemindeki zaman kaydı yönetimi şeffaf ve ölçeklenebilirdir ve kurumsal verimlilik sağlarken denetimler sırasında incelemeye dayanacak güvenli bir yatırımdır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

dokümanlar

bottom of page