top of page

elektromanyetik kilitleme cihazları

Çalışma Yüzeyi 16.png

kapak çerçeveleri

kapak çerçeveleri

Tasarım kapak çerçeveleri (kaplamalar) gömme montajlı dormakaba TMS acil çıkış kontrol sistemlerinin veya dormakaba erişim kontrol bileşenlerinin binanın genel mimarisine şık ve kolay bir şekilde entegre edilmesini sağlar. Çeşitli tasarımlardaki çerçeveler, renk tonları ve boyutları ile adaptör modülleri, mevcut yapısal koşullara uygun bireysel konfigürasyonlar sağlar. Tüm dormakaba bileşenlerinin dış boyutları 55 x 55 mm olduğundan, ünlü üreticilerin anahtar aralıklarına mükemmel şekilde uyar.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • Binanın genel mimari tasarımı ile uyum

  • Çeşitli anahtar aralıkları için kapak çerçeveleri (kaplamlar)

  • Dış çerçeveler için çerçeveler (kaplamalar) ve adaptörler

  • Müstakil tasarım sütunu

Seri Standart, E2 ve Esprit


Standard, E2 ve Esprit switch serilerindeki çerçeveler (kapamalar) ebedi tasarımlı yüksek kaliteli ürünlerdir. Standart ve E2 serisi kırılmaz, darbelere dayanıklı ve kolay temizlenebilir yüzeyleriyle mükemmelleşirken, Esprit serisi cam veya krom gibi yüksek kaliteli malzemelerle nitelendirilir.


Profil 55 serisi


Profile 55 ile duvarınızı açmak zorunda kalmadan mevcut kurulumları kolayca yükseltebilirsiniz. Sıva altı sistem bileşenleri, yüzeye monte edilen Profil 55 cihaz kutularına entegrasyona hazırdır.


TX 44 serisi


TX 44 ürün yelpazesindeki ürünler özellikle nemli ortamlar ve  dış mekan kullanımı için uygun hırsız koruması sağlayacak şekilde monte edilir. Bu ürünler ayrıca özellikle sağlam, darbelere dayanıklı, kırılmaya dayanıklı, UV ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklıdır. Tüm dormakaba System 55 bileşenleri, TX 44 ürün yelpazesi ile birlikte kullanıma hazırdır.


dormakaba Tasarım Sütunu


dormakaba Tasarım Sütunları, özel tasarım gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Conta takımı veya şeffaf menteşeli kapak ile birlikte hava koşullarına dayanıklı muhafaza sayesinde, sütun sadece iç mekan kullanımı için değil aynı zamanda güzel tasarımı ve işlevselliği olan bir binanın dışında da kullanıma uygundur.  Tasarım sütununun TX 44 çerçevesi, dört adete kadar System 55 bileşeni montajına hazırdır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • ISO 14025

  • EN 15804

dokümanlar

bottom of page