top of page

es 75

otomatik kayar kapı sistemi

İlgi çekici dormakaba tasarımlarından olan ES 75 bütün uygulama alanlarında sade çözüm olanağı sağlar. 

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

  • Modüler, esnek sistem

  • Bireysel gereksinimlere yönelik sorunsuz adaptasyon

  • Neredeyse bütün alışılagelmiş kapı profilleriyle kombin edilebilir

  • Güvenilir fonksiyon ve yüksek güvenlik standartları

  • İlgili bütün Avrupa standartlarına uygunluk göstermesi nedeniyle güvenilir bir yatırım niteliğinde

Özellikler

 

Esnek, sade ve modüler

Bugüne kadar insanların ekonomik nedenlerden ötürü otomatik kayar kapılara ilişkin kullanımı söz konusu değildi. Artık DORMA’nın ES 75 modeliyle bu durum söz konusu bile değil – zira bu model neredeyse bütün basit uygulamalar için kusursuz seviyede uygunluk gösterirken aynı zamanda çok ekonomik. 

ES 75 modeli en fazla 2 x 75 kg ya da 1 x 85 kg ağırlığındaki kapı panelleri için yenilikçi ve düşük fiyatlı otomatik kayar kapısistemidir. 

Yenilikçi ve test edilmiş

Bu operatör, modüler ES 200 sisteminin denenmiş ve güvenilir mekanik bileşenleri ile oluşmaktadır. 100 mm’lik mekanizma yüksekliğine sahip olan bu sistem yalnızca birkaç mekanik ve elektronik bileşenlerden oluştuğu için montajı kolaydır ve çeşitli yapısal koşullara uygunluk gösterebilir.

ES 75 elektronik sistemi, elektrik ve elektronik açıdan bütün yönleriyle olmak üzere test edilmiştir. 

Kolay montaj ve bakımı kolay

Tüm bu özellikler ES 75’i kolay montajı ve bakım kolaylığını tercih eden bütün müşteriler için kusursuz bir şekilde uygunluk göstermektedir. Yüksek kalitesi, kusursuz maliyet verimliliği sayesinde DORMA, ES 75 ile birlikte denenmiş ve güvenilir DORMA kalitesinde olmak üzere özellikle uygun maliyetli sürgülü kapı açıcısı sunar. ES 75 sürgülü kapı açıcısı fazlasıyla farklılık gösteren uygulamalar için uygundur ve bütün alışılagelmiş kapı profilleriyle kombin edilebilir. Bu model birçok sayıda ayarlama olanağı sunar, kusursuz çalışma özelliklerine sahiptir ve bakımı kolaydır. 

Neredeyse en iyi çözüm

Kolay montaja, az depolama maliyetine ve bakım kolaylığına önem veren bütün müşteriler için en iyi çözüm.

Kalite ve maliyet kusursuzluğu

Yüksek kalite, mükemmel maliyet verimliliği. DORMA yeni ES 75 ile birlikte denenmiş ve güvenilir DORMA kalitesinde olmak üzere özellikle uygun maliyetli sürgülü kapı açıcısı sunar. ES 75 sürgülü kapı açıcısı fazlasıyla farklılık gösteren uygulamalar için uygundur ve bütün alışılagelmiş kapı profilleriyle kombin edilebilir. Bu model birçok sayıda ayarlama olanağı sunar, kusursuz çalışma özelliklerine sahiptir ve bakımı kolaydır. Öz öğrenimli mikro işlemci kontrolörü güvenilir çalışma sistemini garanti eder, dinamik ve sorunsuz hareket sağlar ve bütün Avrupa ve Alman standartları uyarınca en yüksek güvenlik koşullarını sağlar.  

Kolay çalışma

Bütün parametrelere ait ayarlar basma düğmeli entegre ekran aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde yapılır. Çalıştırma işlemi son derece kolay ve menü desteklidir. DORMA özellikle sürüme uygun olan profillerin yanı sıra program anahtarlarını ve titreşim göndericilerini en uygun ek parça olarak ikmal eder. 

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

bottom of page