top of page

fire

elektrikli kilit karşılığı

Konumdan bağımsız (sağ-sol uyumlu) yangın koruma onayı sayesinde Fire modeli elektrikli kilit karşılığı yangın ve duman kapılarının kilidini açmak için uygun niteliktedir. Bilinen DORMA kalitesindeki standardize edilmiş ürün aralığı farklı kullanım alanlarınız için uygun modeli size sunar. Elektrikli kilit karşılıkları bütün standart çalışma gerilimleri için mevcuttur ve çok kapsamlı aksesuar çeşitleri temin eder.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

  • Konumdan bağımsız (sağ-sol uyumlu) yangın koruma onayı

  • Sağ ve sol el kapılar için tek model

  • 6 - 12 V, 12 V ve 24 V versiyonları mevcuttur

  • Ayarlanabilir kapı dili aracılığıyla tolerans dengelemesi

  • Kontak geri bildirimi veren versiyon

  • Entegre aşırı yük koruması

Özellikler

Güvenli ve rahat geçiş kontrolü

Fire Modeli elektrikli kilit karşılığı yangın ve duman kapılarının kilidini rahatlıkla açar ve intercom (dahili telefon), geçiş kontrol sistemleri vb. ile birlikte kullanılabilir. Bu sistemin bütün standart çalışma gerilimlerinde kullanılabilir olmasının yanı sıra geçiş kontrolü, güvenlik ve kullanıcı rahatlığını aynı anda mükemmel bir şekilde sağlar.

Planlamada ve montaj esnasında minimum efor

Simetrik gövdeli Fire modeli konumdan bağımsız (sağ-sol uyumlu) montaja olanak sağlar ve günlük planlama ve montaj işlemlerindeki süreyi kısaltır. Tek tip gövde boyutları, bütün standart çalışma gerilimlerine kolay bağlanması ve ayarlanabilir kapı mandalı sayesinde bu sistem bütün kapı çeşitlerine ve yapısal koşullara kolay adaptasyona olanak sağlar.

Farklı uygulamalar için tek modelin faydaları

Konumdan bağımsız (sağ-sol uyumlu) yangın koruma onayı sayesinde yangın kapıları için üretilen elektrikli kilit karşılığı farklı kilitler ve kapı tiplerine genel olarak uygunluk göstermektedir. Entegre aşırı yük koruması sayesinde geçiş kontrol sistemi gibi akım yönünde bağlı cihazlar için neredeyse hiç risk yoktur. Buna ek olarak ilgili kapı için onay belgesiyle izin verilmesi koşuluyla Fire modeli elektrikli kilit karşılığı binili ve binisiz kapılar için de uygundur.

Modeller

Fire modeli elektrikli kilit karşılığı fail-secure (elektrik akımı verildiğinde açılan) dizaynındadır ve 6 - 12 V DC, 12 V DC ve 24 V DC modelleri mevcuttur. Buna ek olarak DORMA geri bildirim iletişimli ve Kolay Adapte kapı mandalı kılavuzlu modeller de temin eder.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • ISO 14025

  • EN 15804

bottom of page