top of page

fire 448 lucky strike

elektrikli kilit karşılığı

Lucky Strike etkisine sahip elektrikli kilit karşılıkları, DC ve AC elektrikli kilit karşılıpı teknolojisinin özel avantajlarını birleştirir. Standartlaştırılmış ürün yelpazesi, bireysel uygulama alanınız için uygun modeli sunar - DIN EN 14846'ya ve ünlü DORMAKABA kalitesine sahiptir. Lucky Strike efektli elektrikli kilit karşılıkları tüm geleneksel çalışma voltajları için mevcuttur ve kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunar.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

• Aktivasyonda sesli sinyal yok, (vızıltıyı ortadan kaldırır)
• BS EN 14648 / CE İşaretli
• Fail Secure
• Önceden yükleme altında optimize edilmiş davranış
• Sigara eli
• Çok voltajlı kapasite: 12- 24V AC / DC

Özellikler


Düşük planlama ve montaj çabası


Fire 448 Lucky'nin simetrik kutusu, pozisyondan bağımsız (sağ-sol ayrımı olmayan) montajı mümkün kılar ve böylece günlük planlama ve montaj işlerini azaltır. Üniform kasa boyutları, tüm geleneksel çalışma voltajlarına ve ayarlanabilir mandallara kolay bağlantı sayesinde, sistem her türlü kapıya ve yapısal koşullara kolay adaptasyon sağlar.


Kontrollü erişim, yüksek kullanıcı rahatlığı ve güvenlik


Fire 448 Lucky elektrikli kilit karşılığı, yangın ve duman kapılarını rahatça açar ve interkomlar, erişim kontrol sistemleri ve benzerleriyle birlikte kullanılabilir. Ayrıca, Lucky Strike efektinin özel avantajları, erişim kontrolü, güvenlik ve kullanıcı rahatlığı ayrılmaz olduğunda evrensel uyumluluk ve güvenilir kilit açma sağlar.


Tek tip ürün faydaları


Akustik sinyal olmadan aktivasyonu ve önyükleme altında optimize edilmiş bir davranışla Lucky Strike etkisi gerçek uygulamalarla adım adım ilerliyor. Entegre aşırı yük koruması nedeniyle, erişim kontrol sistemi gibi giriş bağlantısı olan cihazlar için neredeyse hiç risk yoktur. Buna ek olarak, Fire 448 Lucky, aynı zamanda ilgili kapı için onay sertifikasına izin verilmesi şartıyla hem binili hem de hemyüz kapılar için uygundur.


Modeller


Fire 448 Lucky, fail-secure olarak çalışır ve 12 ile 24V DC arası voltajlarda çalışabilir. İsteğe bağlı GL düzenleyici modülüyle, sistem AC voltajında ​​12 ve 24V AC olarak çalışır. DORMAKABA ayrıca geri bildirim kontağı ve Easy Adapt mandalı kılavuzu olan sürümler de sunmaktadır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • DIN EN 14846

  • BS EN 14648 / CE İşaretli

bottom of page