top of page

HSW-G

katlanır duvar

HSW-G cam katlanır duvara ait katlanır paneller herhangi bir çerçeve olmaksızın daimi ve şeffaf cam yüzeyler tedarik eder. Farklı malzemelerden yapılma ve farklı renk çeşitlerine sahip olabilen klipsli kapaklar gözle görülür yüzeyleri kaplarken tüm fonksiyonel aksamlar üst ve alt kapı bazalarında gizlidir.

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • Üst ve alt ray

DORMA HSW Sistemi

  • Ne zaman rahat ve kesintisiz geçişler bir odayı diğerinden ayırmak için gerekli olsa ve ne zaman üzerinde durulması gereken nokta şeffaflık ve zarafet olsa işte o noktada cam aksesuarları devreye girer. Çok yönlü camlı bölmeleriyle birlikte DORMA HSW Sistemi bireysel ihtiyaçlarınıza göre mekanları birbirine bağlamak ya da birbirinden ayırmak için ideal çözüm niteliğindedir. 

Dikkat çekici çözümler

  • DORMA camlı katlanır duvar sistemleri ilgili bölgenin gereksinimlerine cevap vermek ve istenen ambiyans ortamını yaratmak amacıyla farklı tasarımlar halinde mevcut bulunmaktadır. Tüm bu tasarımların yüksek seviyedeki esnekliği hafif ve açık bir bölmenin, planlanan korumanın ya da maksimum ses ve ısı yalıtımının talep edilip edilmediği önem taşımaksızın DORMA’nın herhangi bir uygulama alanı için dikkat çekici çözümler sunmasına olanak sağlar. Buna ek olarak DORMA kişiye özel olarak hazırlanmış çözümler de sunar. HSW-G katlanır bölmenin camlı panelleri üst ve alt bazaları yüksek seviyede bir stabilite sağlarken ve söz konusu kapı sisteminin fonksiyonel parçalarını gizlerken herhangi bir çerçeve olmaksızın daimi ve şeffaf cam yüzeyler sağlar. Son derece sade bir tasarım. 

Çeşitli yüzey bitişleri

  • Farklı malzemelerden yapılma ve farklı renk seçeneklerine sahip uygun klipsli kapaklar gözle görülür haldeki yüzeyleri kaplar. Bu kapaklar monte edilmelerinin hemen ardından basit bir şekilde klipslenir. Bireysel tasarım.

  • Çeşitli konfigürasyonlar

  • Hareket edebilir katlanır elemanların her biri aynı zamanda kapı olarak yapılandırılabilir ve opsiyonel olarak DORMA’nın çeşitli kapı kapatıcılarından biriyle kullanılabilir.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page