top of page

ikaz cihazları

uyarı sistemleri

Acil çıkış kontrolünde uygulanmaya yönelik dormakaba ikaz cihazları tehlike anında görsel veya akustik sinyallerle etkili ve belirgin bir alarm verirler. Cihazlar RZ TMS 2 kaçış güzergahı kontrol kutularına, TL-S TMS 2 kontrol ve ara yüz panosu yoluyla TL-G kapı terminallerine ve TL-S TMS Comfort ankastre kapı terminallerine bağlanırlar.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • Tehlike anında görsel ve akustik alarm

  • Belirgin alarm sinyalleri

  • Tüm TMS acil çıkış kontrollerine doğrudan bağlantı

  • Entegre yeniden şarj edilebilir batarya paketli ve DCW® veri yolu teknolojili duman detektörü

Entegre şarj edilebilir pil takımı bulunan RMZ DCW® duman dedektörü


Lento montajı için Contur tasarımında entegre şarj edilebilir pil paketi ve optik duman dedektörlü duman dedektörü. TMS acil durum çıkış kontrollerine, SVP motor kilitleme kontrollerine ve dormakaba açık tutma sistemlerine bağlanmaya hazır. DCW® sistem veriyolu üzerinden bağlantı. Diğer duman dedektörlerinin ve manuel serbest bırakma düğmelerinin bağlantısı için uygundur.

 

RM-N duman dedektörü


TMS kontrol panolarına veya SVP motor kilitleme kontrollerine bağlantı için ve herhangi bir dormakaba açık tutma sistemindeki ikinci veya üçüncü dedektör olarak kullanım için tavana monte edilmiş dedektör ve entegre şarj edilebilir batarya paketli dormakaba RMZ duman dedektörleri.


Alarm sireni


Dahili ve harici kullanım için darbeye dayanıklı ABS muhafazasında çok fonksiyonlu alarm sireni. 105 dB'ye kadar ayarlanabilir ses, 26 programlanabilir ses.


Sıva altı siren S55


Cihaz kutularına kurulum için çok işlevli siren, 28 programlanabilir ses, tahliye için uluslararası acil durum sinyali ve 107 dB / A'ya kadar ayarlanabilir ses.


Yanıp sönen lamba


Dahili ve harici kullanım için darbeye dayanıklı ABS muhafazasında yeşil yanıp sönen lamba. Dakikada yaklaşık 80 kez yanıp söner.


LED ışık göstergesi


Dış tarafta görsel kapı durumu göstergesi için akrilik LED ışık göstergesi, örneğin air-lock veya psikiyatri hastanelerinde kullanılan sistemler için. Tüm renkler ayrı ayrı kontrol edilebilir / etkinleştirilebilir. Tasarımı sayesinde ekran 180 ° 'den görülebilir. Yüzeye montaj için hazır ve System 55 cihaz kutuları ile uyumlu.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • ISO 14025

  • EN 15804

dokümanlar

bottom of page