top of page
Çalışma Yüzeyi 27.png

invisivent evo HF

pencere üstü havalandırma menfezi

Invisivent EVO HF, normal Invisivent EVO'ya göre% 30 daha fazla hava akışı sağlar. Invisivent EVO'nun bu versiyonu, yeterli hava akışının sağlanması gereken küçük pencereli alanlarda kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir ve sınıflar gibi yüksek doluluklu odalarda yeterli temiz hava sağlamak için idealdir. Kapalı konumda Invisivent EVO HF ve Invisivent EVO arasında görsel bir fark yoktur, bu nedenle her iki model de aynı binada kullanılabilir.

genel bilgiler

dokümanlar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

g_Ek Açıklama 2020-05-08 110156.png

Pencere Çevresine Kurulum

 

  • Invisivent EVO HF, alüminyum, ahşap veya PVC pencere çerçevesinin üzerine monte edilen ısı yalıtmına sahip bir pencere havalandırmasıdır. Bu neredeyse görünmez kurulum, cam boyutu azaltılmadığından maksimum ışık girmesini garanti eder.

 

Isı Yalıtımı

 

  • Dışarıdan içeriye soğuk hava transferi yoktur.

 

I-FLUX®

 

  • Kendinden düzenlemeli kapağı sayesinde InvisiventEVO, hava akımı olmadan taze ve sağlıklı hava tedarikini sağlar. Dahası, iç profil gelen havayı yukarı doğru saptırarak odada temiz havanın optimum şekilde yayılmasını sağlar.

 

Böcek Filtresi

 

  • Delikli iç profil bir böcek filtresi görevi görür.

 

Hırsızlığa Karşı Korumalı

 

  • Invisivent EVO ürün yelpazesi, standart prEN 1627 ila 1630'a göre hırsızlığa karşı direnç sınıfı 2'nin gerekliliklerini karşılamaktadır ve bu nedenle WK2 pencere sınıfında kullanılmaya uygundur.

 Sistemde Entegrasyon C + ®

 

  • Bu pencere havalandırması, Healthbox 3.0 ile birlikte en uygun iç mekan hava kalitesini garanti eder.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
bottom of page