top of page

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • Otomatik mekanik kendinden kilitlemeli

  • Motorlu kilit açma

  • Panik işlevi acc. EN 179 / EN 1125

  • Kalıcı kilit açma

  • Mandal cıvataları ile ikincil kilitler

  • Çoklu kilitleme sayesinde arttırılmış hırsız koruması

Panik kapılar için kilitleme çözümü

Onaylı panik bağlantı elemanları ile birlikte M-SVP 3000, panik kapılarında kullanım için özellikle uygundur. Örneğin, EN 1125 uyarınca onaylanan kilit dormakaba PHA 2500 fitting sistemi ile birleştirilebilir.

 

Yüksek hırsızlık koruması için çoklu kilitler

M-SVP 3000 çok noktalı kilitleme sistemleri, kapı sistemlerinin her kapanışlarında mülk sigortası gerekliliklerine uygun olarak güvenli bir şekilde kilitlenmelerini sağlar. İki ek kilitleme noktasındaki ana cıvata ve mandal, iki kurcalamaya dayanıklı mıknatısla tetiklenen 20 mm'lik bir çıkıntı ile otomatik olarak kapanır. Tüm kilitleme bileşenleri yüksek kaliteli çelikten imal edilmiştir.

Yüksek sızdırmazlık ile enerji tasarrufu sağlar

Çok noktalı kilit sadece hırsızlığa karşı korumayı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda kapının yüksek derecede sızdırmazlığını ve dolayısıyla daha az enerji ve ısı kaybını sağlar. EN 14351 kapı sistemi standardının sürdürülebilir inşasında ve yerine getirilmesinde belirleyici bir katkı sağlar.

Motorlu kilit açma sayesinde daha fazla konfor

Kapı kilidi uzak bir konumdan kolaylıkla açılabildiğinden, motor kilitleme, erişim kontrol sistemleriyle birlikte kullanıldığında kendi kendine çalışır. Kapı ayrıca her zaman kapı kolu veya barel  kullanılarak açılabilir.

M-SVP ile engelsiz erişim çözümleri

Kullanım sıklığının yüksek olduğu yerlerde, kalıcı kapı açma işlevi etkinleştirilebilir. Kilidi, DORMA ED 100/250 gibi otomatik kapı operatörü ile birleştirerek, özel uygulama gereksinimlerine uyarlanmış engelsiz erişim çözümleri uygulanabilir. Örneğin, kilit durumuyla ilgili geri bildirim alarm sistemi tarafından analiz edilebilir.

Sipariş verirken minimum konfigürasyon çabası

M-SVP 3000, çelik, alüminyum, ahşap ve PVC kapılar için, sipariş verirken yapılandırma çabalarını önemli ölçüde azaltan, profille ilgili bir ekipman paketi olarak mevcuttur.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • CertiFire

  • EN 179

  • EN 12209

M-SVP 3000

kilit

Panik fonksiyonlu kendinden kilitlemeli M-SVP 3000 çok noktalı kilitleme sistemleri, konut ve ticari uygulamalarda kapılar için gelişmiş hırsızlık koruması sağlar. Kapı her kapanışta birkaç kez otomatik olarak kilitlenir, kilit açma profil silindiri, itici veya konforlu motorlu olarak yapılır. M-SVP 3000 kilitleri acil çıkış ve kaçış yollarındaki kapılar için ve yangın ve duman koruma kapılarında kullanım için panik kapı kilitleri olarak onaylanmıştır. Düşük konfigürasyon maliyetleri ve daha kolay kurulum için profile bağlı teslimat setleri garanti eder.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page