top of page
Çalışma Yüzeyi 27.png

fixvent mono AK

pencere üstü havalandırma menfezi

Renson, Fixvent Mono AK EVO ile havalandırma, rüzgar geçirmez güneş korumasını ve böceklere karşı kormayı birleştiren estetik ve konforlu bir çözüm getiriyor. Monoblok olarak kurulan bu ürün, hem yeni inşa edilmiş hem de yenilenmiş olarak mükemmel bir şekilde kullanılabilir. Fixvent Mono AK EVO, aynı 'görünüm ve his' sayesinde, rüzgar geçirmez güneş korumasını ve böcek direncini bir üründe birleştiren Fixscreen Mono AK EVO ile mükemmel bir şekilde birleştirilebilir.

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Ek Açıklama 2020-05-08 113523.png

Pencere çercevesinin kurulumu

 

  • Fixvent Mono AK EVO, pencere çerçevesinin üzerine, tamamen bitmiş kutu ile monte edilmiştir. Bu ürün 50 ila 215 mm arasındaki tüm pencere profillerine (alu, PVC, ahşap) kolayca monte edilebilir.

Isı yalıtımına sahip

 

  •  Dışarıdan içeriye soğuk hava transferi yoktur.

 

I-FLUX®

 

  • Kendinden düzenli kapağı sayesinde Fixvent Mono AK EVO, hava akımı olmadan taze ve sağlıklı hava tedarikini sağlar. Dahası, iç profil gelen havayı yukarı doğru saptırarak odada temiz havanın optimum şekilde yayılmasına neden olur. SES YUTMA Açık konumda 3 ses azaltma seviyesi: - Fixvent Mono AK EVO: 40 (-1; -4) dB'ye kadar - Fixvent Mono AK EVO Ultra: 45 (-1; -5) dB'ye kadar - Fixvent Mono AK EVO Extreme: 48 (-2; -5) dB'ye kadar

 

 

Connect & Go ve Click & Safe

 

  • Patentli Connect & Go ve Click & Safe teknolojisi sayesinde, ekran tüpünün kolay (dis) montajı garanti edilebilir.

 

130 km / saat rüzgarlık

 

  • Fixscreen teknolojisi 130 km / s hıza kadar rüzgar geçirmez ve sıkı bir ekran sunar (ekran, pencere konstrüksiyonundan önce kapalı konuma getirilir).

Pürüzsüz ve sessiz

  • Patentli aşınmaya dayanıklı bir katmanın fermuar kılavuzlarını sağlayan Pürüzsüz teknolojisi sayesinde ekran sorunsuz ve sessiz bir şekilde yukarı ve aşağı hareket eder.

Böcek filtresi

 

  • Delikli iç profil bir böcek filtresi görevi görür.

Sistemde entegrasyon C + ®

 

  • Bu pencere havalandırması, Healthbox 3.0 ile birlikte en uygun iç mekan hava kalitesini garanti eder.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page