top of page
Çalışma Yüzeyi 27.png

Lapure

dış mekan sistemi

Şık ve minimalist Lapure® veranda kaplaması, zarif ve gizli alüminyum sütunlara dayanan (rahatsız edici eklemler olmadan) ve mevcut bir duvara monte edilen suya dayanıklı güneşten korunan bir çatı perdesidir.

genel bilgiler

dokümanlar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Ek Açıklama 2020-06-11 140829.png

Güneş, rüzgar ve yağmurdan korunma!

Çatısı kapatıldığında Lapure® veranda perdesi güneşten, rüzgardan ve yağmurdan koruma sağlar. Yapıyı hareket ettirmek zorunda kalmadan verandanızda veya bahçenizde güneşin tadını çıkarmak için çatısını açabilirsiniz.

Birden fazla model!

Lapure® veranda perdesinin iki modeli vardır: biri yarı kapalı olsa bile yan kanallardan ve sütunlardan suyu boşaltan ve sütunların ötesinde bir çatı çıkıntısına sahip başka bir model, mümkün olduğunca fazla gölgenin tadını çıkarmanızı sağlar. Sonuç olarak, güneş azaldığında da yeterli gölgeye sahip olursunuz (örneğin batıya bakan bir duvara monte edilmişse).

Her iki türün de “birleştirilmiş” versiyonu da mevcuttur (seçenek 3), böylece iki çatı daha geniş alanlara yayılacak şekilde (yan yana versiyonda 1 sütun) mükemmel şekilde monte edilebilir.

Teknik detaylar

Boyutlar: Maks. Bölüm başına genişlik 6 m / 2 x 4 m / Maks. derinlik 5 m, Min. eğim açısı 10 ° (Maks. 35 °) / Maks. geçiş yüksekliği 2,9m

Sütun ayarlanabilirliği (yükseklik): +/- 25 mm

Maks. çatı çıkıntısı *: 1000 mm

Renkler: Tüm RAL renklerinde, elektrostatik toz boyalı ve tekstürlü kaplamada mevcuttur (60-80 mikron)

Kontrol: Elektrik kontrolü

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
bottom of page