top of page

M-SVP 2000

kilit

DORMA M-SVP 2000 otomatik çok noktalı kilitleme sistemli acil durum kaçış kilitleri, özel evlerde ve ofis binalarındaki kapılar için gelişmiş hırsız koruması sağlar. Güçlü çift motor, bir giriş kontrol sistemi, dahili telefon sistemi vb. Aracılığıyla tetiklendiğinde kapıyı açar ve her kapatıldığında mülk sigortası gerekliliklerine uygun olarak kapıyı güvenli bir şekilde yeniden kapatır. Çelik kanca cıvatalarıyla birleştirilen kilit, direnç sınıfı 4'e kadar izinsiz giriş önleyici koruma sağlar. M-SVP 2000 kilitleri, profille ilgili eksiksiz bir montaj sistemi olarak sağlanır; Tüm kontrol bileşenleri kapı çerçevesine sorunsuzca entegre edilebilir. M-SVP 2000 kilitleri, kaçış yollarındaki kapılar için ve yangın ve duman kontrol kapılarında kullanım için acil çıkış kilitleri olarak onaylanmış ürünlerdir.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

  • Otomatik yeniden kilitleme işlemi

  • Motorlu kilitleme ve açma

  • EN 179 uyarınca acil kaçış fonksiyonu

  • Gündüz fonksiyonu sırasında mandal kilitleme ve sürekli açık seçenekleri

  • Profile montajı için kontrol ve bağlantı bileşenleri

Uygun kapı sistemlerinde direnç sınıfı 4'e kadar izinsiz giriş koruması için çok noktalı kilitleme

M-SVP 2000 çok noktalı kilitleme sistemleri, kapının her kapatıldığında otomatik olarak son derece güvenli bir şekilde kilitlenmesini sağlar. Tüm kilitleme bileşenleri yüksek kaliteli çelikten imal edilmiştir; çift ​​motor, kanca cıvatalarını emniyetli bir şekilde kilit karşılıklarına sürer. 

Kapının sıkıca kapanması enerji tasarrufu sağlar

Sıkı kilitleme sistemi sadece kapının menteşelerinden kaldırılmasını engellemekle kalmaz, aynı zamanda kapının çerçeveye sıkıca oturmasını sağlar, bu da daha az enerji ve ısı kaybı anlamına gelir. Bu, sürdürülebilir bina konseptine ve EN 14351 kapı sistemi standardıyla uyumluluğa önemli katkı sağlar. 

Motorlu kilit açma sayesinde kolay erişim

Kapı kilidi uzak bir konumdan kolaylıkla açılabildiğinden, motor kilitleme, erişim kontrol sistemleriyle birlikte kullanıldığında otomatik hale gelir. Kilitleme cihazının durumu kontrol ünitesi tarafından sesli ve görsel olarak bildirilir. Kapı ayrıca her zaman basma kol veya barel  kullanılarak açılabilir. 

M-SVP ile engelsiz erişim çözümleri

Kullanım sıklığının yüksek olduğu durumlarda, gündüz fonksiyonu sırasında daimi açık fonksiyonu veya mandal kilitleme (sadece mandal uzatılır) etkinleştirilebilir. Kilidi DORMA ED 100/250 gibi otomatik aktüatörler ile birleştirerek, özel uygulama gereksinimlerine göre uyarlanmış engelsiz erişim çözümleri uygulanabilir. Örneğin, kilit durumuyla ilgili geri bildirim alarm sistemi tarafından analiz edilebilir. 

Sorunsuz bir şekilde entegre olan kapı kontrol bileşenleri

Kontrol ünitesi, güç kaynağı ve kapı kontağı kilitle birlikte sorunsuz bir şekilde kapı çerçevesine entegre edilebilir- ayrı bir kurulum gerekmez. Güç ve veri iletimi için kapı kontakları, geleneksel kablo döngülerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve kapının kurulumunu ve bakımını kolaylaştırır. 

Sipariş verirken minimum konfigürasyon çabası

M-SVP 2000, çelik, alüminyum, ahşap ve PVC'den yapılmış kapılar için profille ilgili bir donanım paketi olarak mevcuttur. Tüm kontrol bileşenleri, bağlantı kabloları ve kilitleme parçaları vb., Her bir kapı profiliyle eşleştirilir ve pakete dahil edilir, böylece sipariş işlemi sırasında yapılandırma için gereken çabayı önemli ölçüde azaltır. M-SVP 2000 motorlu kilitlerin sorunsuz çalışması için FZG işaretli serbest dönüşlü bareller gereklidir.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • CertiFire

  • EN 179

  • EN 12209

bottom of page