top of page

M-SVP 2200 DCW

kilit

Kendiliğinden kilitlenen dormakaba M-SVP 2200 DCW® panik fonksiyonlu çok noktalı kilitler kapıları istenmeyen girişlere karşı korur. DCW® teknolojisi sayesinde, kilitler, ilave kontrol olmadan doğrudan TMS acil durum çıkış sistemlerine entegre edilebilir ve TMS Soft yazılımıyla kontrol edilebilir veya tüm fonksiyon aralığında stand-alone kullanım tercih edilebilir.

genel bilgiler

dokümanlar

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • DCW® veri yolu teknolojisi ve butonla kumanda kontağı

  • Otomatik kendinden kilitlemeli

  • Motorlu kilitleme ve açma

  • Panik işlevi acc. EN 179

  • Gündüz fonksiyonu ve sürekli açık opsiyonu

  • Çoklu kilitleme sayesinde yüksek hırsız koruması

Kendiliğinden kilitlenen çok noktalı motor kilidinin güçlü yönleri

Kilit, TMS kapı yönetim sistemine DCW® sistem veriyolu üzerinden ek kontrol olmadan bağlanabilir ve otomatik olarak katılımcı olarak tanınır.

Ürünün güçlü yönlerinden biri de , M-SVP 2200 DCW®'li kilit kontrollü kaçış yolu sisteminin TMS Soft yazılımıyla kontrol edilebilmesi, yapılandırılabilmesi ve izlenebilmesidir.

Güçlü çift motor, örn. Geçiş kontrol sontrol sistemleriyle veya TMS’le kontrol edilebilir ve her bir kapanışta kapı güvenle kilitlenir.

Eşzamanlı milli ve dilli kilitlerinin kombinasyonu, RC 4 seviyesinde yüksek hırsızlık koruması sağlar. M-SVP 2200 DCW®, kaçış ve kurtarma yollarındaki kapılar ve yangın ve duman koruma kapıları için EN 179'a göre acil çıkış kilidi olarak onaylanmıştır.

DCW®'nin diğer avantajları

Otomatik kanat açma mekanizmaları Dormakaba ED 100/250 ile birlikte, ihtiyaç duyulduğunda engelsiz erişim çözümleri gerçekleştirilebilir. ED'de DCW® Yükseltme Kartı varsa, kilit ve sürücü harici kontrol olmadan doğrudan bağlanabilir.

Entegre kol kontağı

"Kapı açık / kapalı" ve "kilitli / açık" geri bildirimlerine ek olarak, M-SVP 2200 DCW® ayrıca bir basma buton kontağına sahiptir. Bu, fonksiyonel güvenliği arttırır ve ayrıca TMS kaçış yolu güvenlik cihazı tarafından değerlendirilir.

Kullanım yoğunluğu yüksekse, kilit sürekli serbest veya gündüz çalışma fonksiyonu modunda çalıştırılabilir (sadece mandal uzatılır).

Uygun kapı sistemlerinde RC 4'e kadar hırsızlığa karşı koruma için çoklu kilitler

M-SVP 2200 DCW® çok noktalı kilitler kapı sistemlerini özellikle güvenli bir şekilde kilitler- her kapanışta otomatik olarak.

Pimli ve çift dilli kilitler yüksek kaliteli çelikten imal edilmiştir, çift motor tüm kilitleme elemanlarının kilit karçılıklarına sıkıca geçmesini sağlar.

Kapının özellikle yüksek sızdırmazlığı enerji tasarrufu sağlar

Sıkı oturması ve birlikte hareket eden diller yalnızca kapının kalkmasını etkili bir şekilde engellemekle kalmaz, aynı zamanda özellikle yüksek derecede sızdırmazlık sağlar ve böylece daha az enerji ve ısı kaybı sağlar.

EN 14351 kapı sisteminin sürdürülebilir inşasına ve gerçekleştirilmesine belirleyici bir katkı. İçeriden, kapı kolu ile herhangi bir zamanda tamamen açılabilir.

M-SVP-S 24 DCW® kontrolü ile çalışma

Kilit bir kapı yönetim sistemine entegre edilmezse, tüm özel fonksiyonlar M-SVP-S 24 DCW® kontrol cihazı ile münferiten kullanılabilir.

Profil sistemine bağlı teslimat setleri

M-SVP 2200 DCW®, çelik, alüminyum, ahşap ve PVC'den yapılmış kapılar için profil sistemi tabanlı bir sistem olarak mevcuttur; bu da sipariş verirken yapılandırma çabasını önemli ölçüde azaltır.

M-SVP 2200 DCW® motor kilitlerinin sorunsuz çalışması için, FZG markalamalı serbest silindirler gerekir.

Halef

Kendinden kilitlemeli çok noktalı motor kilidi M-SVP 2200 DCW® kendinden kilitlemeli çok noktalı M-SVP 2000 DCW® motorun bir sonraki versiyonudur.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • CertiFire

  • EN 179

  • EN 12209

bottom of page