top of page

M-SVP 5000

kilit

Kendinden kilitlemeli M-SVP 5000 panik fonksiyonlu çok noktalı kilitlemeler, ev ve ticari uygulamalarda kapılar için gelişmiş hırsızlık koruması sağlar. Kapı her kapanışta birkaç noktadan otomatik olarak kilitlenir, kilit açma barel veya push bar üzerinden yapılır. M-SVP 5000 kilitleri, acil çıkış ve kaçış yollarındaki kapılar için ve yangın ve duman koruma kapılarında kullanım için panik kapı kilitleri olarak onaylanmıştır. Düşük konfigürasyon maliyetleri ve daha kolay kurulum için profile bağlı teslimat setleri garanti eder.

genel bilgiler

dokümanlar

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • Otomatik kilitleme ve yeniden kilitleme işlemi

  • Panik işlevi acc. EN 179 / EN 1125

  • Düşük kurulum maliyeti

  • Çift kanatlı tam panik kapıları için uygun

  • Çoklu kilitleme sayesinde artan hırsızlık koruması

Panik kapılar için kilitleme çözümü

Onaylı panik bağlantı elemanları ile birlikte M-SVP 5000, panik kapılarda kullanım için özellikle uygundur. Örneğin, EN 1125 uyarınca onaylanan kilit dormakaba PHA 2500 fitting sistemi ile birleştirilebilir.

Yüksek hırsızlık koruması için çoklu kilitler

M-SVP 5000 çok noktalı kilitleme sistemi, her kapanışlarında kapı sistemlerini otomatik olarak kilitler; Ana mandal ve iki ikincil kilidin mandal cıvataları otomatik olarak iki kurcalamaya dayanıklı manyetik serbest bırakma tarafından tetiklenen 20 mm'ye hareket eder. Tüm kilitleme elemanları yüksek kaliteli çelikten imal edilmiştir.

Kapının yüksek sızdırmazlığı enerji tasarrufu sağlar

Çok noktalı kilit sadece hırsızlığa karşı korumayı iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda kapının yüksek derecede sızdırmazlığını ve dolayısıyla daha az enerji ve ısı kaybını sağlar. EN 14351 kapı sistemi standardının sürdürülebilir inşaatına ve yerine getirilmesine belirleyici bir katkı.

M-SVP ile engelsiz erişim çözümleri

M-SVP 5000, her zaman güvenli bir şekilde kilitlenmesi gereken kapılar için özellikle uygundur, örn. konutlarda, kamuya açık binalara veya otomatik erişimin gerekli olmadığı panik kapılarına yandan girişler için. Kablolama gerekmediğinden kurulum hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Sipariş verirken minimum konfigürasyon çabası

M-SVP 5000, çelik, alüminyum, ahşap ve PVC'den yapılmış kapılar için profil tabanlı bir dağıtım sistemi olarak mevcuttur ve sipariş verme ile ilgili yapılandırma çabasını önemli ölçüde azaltır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • CertiFire

  • EN 179

  • EN 12209

bottom of page