top of page

MANET Compact

kayar kapı sistemi

Sistemin esnek modülerliği sayesinde, DORMA MANET mimarlara ve belirleyicilere mekan, vizyon ve ışık ile neredeyse serbest bir şekilde tasarımların temel olarak uygulanmasında özgürlük sağlamaktadır. Standart bileşen, cama gömme olan ve tüm uygulamalarda mükemmel bir yüzey kalitesi sağlayan tek noktalı sabitlenmedir.

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • Paslanmaz çelikten yapılmış yüksek kaliteli tek noktadan tespitler

  • Esnek modülerlik

  • Birkaç cam kalınlığı için mevcuttur

  • Işık, mekan ve vizyonun yaratıcı bileşimi

  • Minimalist görünüm

Kayar kapı sistemi

MANET kayar kapı sistemi, şık iç mekan konseptlerine zarif bir ek olarak idealdir. Ana bileşenleri katı veya boru biçimli bir ray ve silindir taşıyıcı şeklindedir.

Menzil

Portföyde hem cam altı hem de tek noktalı sabitlemeler bulunur. Kayar kapı sistemi, insanlar için geniş bir alan sağlar.

Sertleştirilmiş cam bölmelere dahil edilen veya duvar açıklıklarına yüze sabitlenen standart versiyonlara ek olarak, bu donanım sistemi kavisli kayar kapılar, iki bölmeli kayar kapılar ve paralel kayar kapılar oluşturmak için de kullanılabilir.

Mekanik duruşlar

Kapı hareket mesafesinin etkili bir şekilde sınırlandırılmasını sağlamak için palet rayına mekanik durdurucular yerleştirilebilir.

Kolay kurulum

Sistem bileşenleri sorunsuz kurulum sağlamak için çok sayıda ayar imkanı sunar. Tüm tek noktalı sabitlemeler, kolay kurulum için klipsli kapaklar için tasarlanmıştır.

Teknik veri

Teknik bilgileri teknik belgelerde bulabilirsiniz.

Uygulamalar

Sertleştirilmiş cam bölme duvarlarında veya duvar açıklıklarının önünde standart varyantlar için kesici uç Kavisli kayar kapılar ve paralel kayar kapılar için de uygundur

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page