top of page

master anahtar sistemleri

master anahtar

Ana anahtar sistemi, seçilen anahtarların önceden tanımlanmış birkaç kapıyı açabileceği bir anahtar plantır. Daha iyi kontrol sağlamaya yardımcı olur, anahtar değiştirme maliyetlerinden tasarruf sağlar ve dolaşımda daha az sayıda anahtar olduğundan kullanışlıdır. Tesis içindeki tüm odalara hızlı erişim sağlar
 

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

  • Her çalışanın ana girişi, kendi ofis kapısını ve dosya dolaplarını açan bir anahtarı vardır. Bu tuşlar farklı kilit türleriyle çalışır, ör. Kapı kilitleri, dolap kilitleri, asma kilitler vb. içlerindeki silindir aynı modelde olduğu sürece.

Özellikleri

dormakaba ana anahtar sistemleri dünyanın en güvenli anahtar sistemleri arasındadır. Tanımlayıcı özellikler:

Bina türünden bağımsız olarak ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış bir sistem, ör. konut, ticari, küçük, büyük, karmaşık, vb.

Mantıksal bir anahtar ve dayanacak kadar esnek silindir numaralandırma sistemi içeren özel yapım bir anahtar plan.

Kuruluşunuzla uzun vadede büyüyüp değişebilen esnek bir ana anahtar sistemi. Kontrolü artırmak ve anahtar değiştirme maliyetinizi düşürmek için daha az sayıda anahtar.

Gerekirse erişim kontrol sisteminize entegrasyon, böylece tek bir mekanik anahtar aracının yanı sıra elektronik rozetler hakkında bir genel bakışa sahip olursunuz.

Birçok farklı renkteki tuş klipleri (modele bağlı olarak), böylece bölge veya zemin başına bir renk atayabilirsiniz, bu da büyük bir organizasyon yardımıdır.

Uygulamalar

Bir ana anahtar plan, modern mekanik erişim kontrolünün özüdür.

Konutlardan ve apartmanlardan yüz anahtar veya daha fazlasına sahip orta boy veya büyük organizasyonlara kadar her tür bina için tavsiye edilir. Bu, aşağıdaki durumlarda özellikle önemlidir: Güvenlik nedenleriyle kimin hangi anahtarın bulunduğunu kontrol altında tutmak. Çok fazla anahtar taşıma ihtiyacını ortadan kaldırmak için, yani kolaylık. Güvenlik nedeniyle, ör. acil servislerin doğru anahtarı aramak zorunda kalmadan tüm odalara hızlı ve günün her saatinde erişmesi gerektiğinde, ör. bakım evlerinde, yaşlıların evlerinde veya öğrenci yurtlarında.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • CertiFire

  • EN 179

  • EN 1906

  • EN 1634-1

bottom of page