top of page

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dormakaba Mobil Erişim Entegratör Programı, mobil erişimin avantajlarına hızlı bir şekilde gösteren bir hizmet ürünüdür. Birçok başarılı mobil erişim dağıtımına dayanan program, yeni teknolojiler eklenerek projelerle ilişkili riskleri azaltmak için tasarlanmıştır.

  • Tanımlanan gelişimsel noktalara ve teslimat kalemlerine göre tasarlanabilir

  • Dormakaba’nın mobil erişim çözümünü başarılı bir şekilde devreye alınmasında etkili bir yoldur

  • Mobil anahtar erişim programınızın piyasaya sürülme maliyetini ve süresini azaltmanıza yardımcı olur.

Teknik bilgi

Mobil erişim entegratör programı, yüksek güvenlikli iletişim ve tanımlama için dünyaca ünlü LEGIC Connect tarafından geliştirilen ve güvence altına alınan dormakaba’nın SDK’sını (Yazılım Geliştirme Kiti) içerir.

 

Fonksiyonellik

Şirket içi uygulama geliştiricileri olmayan otelciler, dormakaba BLE özellikli kilitlerini tamamen çalışır duruma getirmek için seçilen entegratörlerimizden birine güvenebilir. İndirilen uygulamalarıyla, konuklar akıllı telefonlarını oda anahtarı olarak kullanarak resepsiyonu atlayıp doğrudan odalarına geçebilirler.

 

Bileşenler

Dormakaba, mobil erişim çözümünün entegrasyonunun hazır hale getirilebilmesi için Entegratörlere aşağıdaki hizmetleri sağlayacaktır:

 

Bluetooth Düşük Enerji (BLE) Laboratuvarı Yapılandırılması 


Dormakaba, Saflok System 6000 kurulumu da dahil olmak üzere mobil erişim geliştirme ortamını kuracak, yapılandıracak ve test edecektir.

Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) Atölyesi

   Dormakaba, geliştiricilerin SDK’yı uygulamalarına sorunsuz bir şekilde entegre etmelerine yardımcı olmak için atölye oturumları sunar. Bu atölye çalışması sırasında geliştiriciler BLE SDK’nın temel işlevlerini öğrenirler.

Mobil Uygulama Tasarım İncelemesi  


Dormakaba ortağı olarak entegratör, mimari genel bakış ve SDK entegrasyon noktalarını özetleyen belgeleri inceleme için dormakabaya sunacaktır. Belirlenen tutarsızlıklar müşteriye rapor edilecektir.

Mobil Uygulama Doğrulaması 


dormakaba mühendisleri SDK entegrasyon noktalarının bütünlüğünü doğrulamak için uygulamayı test eder.

Teknik Destek  


Dormakaba proje süresince teknik destek sağlayacaktır. 

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

mobil erişim entegrasyon

entegrasyon programı

Program, oteller için mobil uygulama geliştiren üçüncü taraf entegratörler için idealdir. Dormakaba ile ortak olarak mobil erişimi basit ve güvenli bir şekilde gerçeğe dönüştürmeye katkıda bulunabilirsiniz.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page