top of page

porteo

otomatik pivot kanat açma mekanizması

PORTEO kapıları efor sarf etmeden açmak ve kapamak için yenilikçi ve kullanışlı bir yol sunuyor. DORMAKABA “Contur Design” tüm zarafetiyle, yaşamı daha kolay hale getirmeye yönelik tüm fonksiyonları gerçekleştiren PORTEO özel olarak iç kapılar için uygundur.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

  • Pivot kapılar için otomatik kanat açma mekanizması

  • Kolay açma ve kapama

  • Kompakt boyutlar

  • İtme ve çekme yönünde, kanada ya da kasaya montaj

  • Kolay montaj - "tak ve kullan" teslimi

Özellikler

Yenilikçi

PORTEO kapıları efor sarf etmeden açmak ve kapamak için yenilikçi ve kullanışlı bir yol sunuyor. Yüksek kaliteli DORMAKABA teknolojisi minimum gürültü, yüksek fonksiyonel güvenilirlik ve kusursuz uygulama uyarlamasıyla PORTEO'yu özellikle kullanımı kolay bir ürün yapıyor. 

Entegre çözüm

PORTEO sürgü kanalı ve montaj plakasıyla komple bir paket olarak gelen entegre bir çözümdür. Olağanüstü kullanışlılık ve kolaylık, ve kusursuz "tak ve kullan" özelliği sayesinde hızlı ve kolay montaj sağlıyor.

Özellikleri artırılabilir

PORTEO daha fazla işletim kullanışlılığı, kullanıcı dostu özelliği ve arttırılmış güvenlik sağlamak üzere orijinal DORMAKABA sistem aksamlarıyla daha fazla fonksiyonel hale getirilebilmektedir. 

Aksesuarlar

Opsiyonel bir düğme ve bir elektrikli kilit aksamıyla birleştirilerek örneğin bir kapı yalnızca bir parmak ucu kontrolüyle kolayca açılabilir. Daha da fazla açma ve kapama rahatlığı için kumanda ile kullanım çözümü de mevcuttur.

PORTEO kapıları rahatça açmak ve kapamak için pahalı olmayan bir çözümdür. Güvenli ve güvenilirdir ve halihazırda iyileştirilebilir.

Mimar/şartname hazırlayan açısından faydaları

PORTEO kapıları efor sarf etmeden açmak ve kapamak için yenilikçi ve kullanışlı bir yol sunarak bedensel engellilere yönelik uygulamalar için doğrudan uygun bir çözüm sağlıyor. Belirgin kübik hatlarıyla DORMAKABA “Contur Design” dahilinde tedarik edilir, 2005 RedDot tasarım ödülünün ve “Le Janus de l’Industrie 2007” ödülünün sahibidir.

Satıcı/distribütör açısından faydaları

Tek bir pakette entegre çözüm. Yerden tasarruf sağlar.

Montajcı/imalatçı açısından faydaları

"Tak ve kullan" teslimi ve kolay sabitlenmesi sayesinde kolay montaj.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • ISO 9001

bottom of page