top of page

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

İK Kokpiti üç lisans İK çalışanı, İK alımı ve İK müdüründen oluşur.


Devamsızlık başvurusu, devamsızlık başvurusu çalışanı veya yöneticisi olarak sağlanır.
Lisansta yer alan fonksiyonlar günlük kullanımı da kolaylaştırır, çünkü SAP ERP'de bu şekilde mevcut değildir.


Tüm ek modüllerimiz doğrudan web tarayıcınızdan çalıştırılır ve bilgisayarınıza kurulmasına gerek yoktur. Modüllerdeki kayıt ekranları modern, net bir şekilde sunulmuş ve kullanıcı dostudur. Kullanıcı uygulamayı hızlı ve kullanımı kolay bulacaktır. Tüm modüller birçok dilde mevcuttur - uluslararası şirketler için anahtar avantaj.

İşlevsellik


Ziyaretçi Yönetimi


Ziyaretçi Yönetimi, ziyaretçi ve müteahhit yönetimi için kullanılan bir modüldür. SAP'den bağımsız olarak, rozetleri ve ziyaretçi kartlarını oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır.


Modül şunları sağlar:
• Ziyaretçilerin ilgili çalışan tarafından önceden kaydedilmesi,
• Bir ziyaretçi tesise girdiğinde ziyaretçi verilerinin kaydedilmesi,
• Ziyaretçi rozetlerinin yönetimi ve ziyaretçi geçişlerinin oluşturulması,
• Mevcut ve bulunmayan kayıtlı ziyaretçilere net bir bakış
• Müteahhitler, örneğin, temizlikçiler ve servis sağlayıcılar için rozet yönetimi
• Erişim kontrolü ile kombinasyon.


Katılım kurulu


Renk kodlu varlığa genel bakış, bir bakışta çalışanların bulunduğunu ve bulunmadığını gösterir. Modül her zaman çalışanlarınızın mevcudiyeti hakkında en güncel bilgileri sağlar. Örneğin, bu genel bakış, kontrol panelindeki personel tarafından her zaman doğru bilgi vermek için kullanılabilir. Katılım kurulu, yoklama için temel oluşturur. Acil bir durumda, sistem kurtarma ekiplerine kayıp kişilerin en son nerede olduğuna dair isimler ve bilgiler içeren bir liste sunar.


Danışman İK


Bu model, denetçilerin, SAP sistemine aktarılmadan önce İK rezervasyonlarını kaydetmelerini, düzeltmelerini ve onaylamalarını sağlar. Sadece verileri onayladıktan sonra rezervasyonlar yüklenir. Bu, SAP sistemine girme hatalarını önler ve sizi zahmetli ayarlamalar yapmaktan kurtarır. Ayrıca, denetçinin çalışanlarının rezervasyonlarını takip etmesini sağlar.


Rezervasyon Görüntüleyicisi


Bu model, hem ziyaretçiler hem de çalışanlar için sistemdeki tüm rezervasyonlara genel bir bakış sunar. Arka kapı erişim okuyucusunda kimin en son rezervasyon yaptığını belirlemenizi sağlar. Size, bir çalışanın zaman kayıtlarından alışveriş katında veri toplama ve erişim kontrolüne kadar olan tüm rezervasyonlarını gösterir.


İstek bırakma


Bu modül, personel yönetimi süreçlerini basitleştirir, hızlandırır ve standartlaştırır. Çalışanlar, web'deki bu web uygulamasını, kendi varlıklarını ve devamsızlık zamanlarını oluşturmak, görüntülemek veya değiştirmek veya onay işlemlerini başlatmak için bilgisayarlarında rahatlıkla kullanabilirler. Tatil ve esneklik talepleri veya iş seyahatleri ve seminerler için onay talepleri hazırlamak ve yönetmek kolaydır. İlgili denetim otoritesi, talepleri doğrudan Kaba bcomm ERP 5'de işler. Çalışan tüm isteklerini isteklere genel bakışta görebilir. Ekip takvimi, denetçilerin ve çalışanların, departmanda bulunan çalışan sayısını hızlı bir şekilde değerlendirmesini sağlar. Yöneticiler ayrıca ekip takvimindeki istekleri de hemen onaylayabilir.


HTML Zaman Bildirimi


Şirketinizdeki her çalışan kişisel zaman çizelgesini bir PC veya bilgi terminalinde görüntüleyebilir ve yazdırabilir ve gerekirse İnsan Kaynakları departmanına danışabilir. Bu, çalışanlarınızla ilgili sorunları erken bir aşamada gidermenizi sağlar. Aynı zamanda zaman çizelgelerini dağıtma işinden kurtarır.


WebTerminali


WebTerminal, varlığınızı ve devamsızlık zamanlarınızı PC'nizde hızlı, basit ve sezgisel olarak kaydetmenize olanak sağlar. Varsayılan olarak, sabit kayıt terminallerinde bulunanlarla aynı renkli fonksiyon tuşlarına sahip olacaksınız. WebTerminal, tercihlerinize uyacak şekilde yapılandırılabilir. Kendi işlevlerinizi ve sembollerinizi ve ayrıca kendi arkaplan resimlerinizi oluşturabilirsiniz. Çalışanlara zaman kayıtları ve kişisel zaman hesapları gösterilmektedir. Kaba ESS ile birleştirildiğinde, denetçilerdeki değişikliklerde yapılan değişikliklerin e-posta ile bilgilendirilmesi. Bu, bu değişiklikleri SAP sisteminizde manuel olarak kaydetmenizden kurtarır ve bu nedenle genel masrafları azaltır.


Kaba İşgücü Merkezi - Öğretim


Kaba İşgücü Merkezi - Eğitim ile Kaba B-Comm ERP 5'de medial içerik oluşturulmakta ve çalışanlara ve ziyaretçilere Kaba Terminali 97 00'de verilmektedir.
İçindekiler tamamen bilgilendirici bir şekilde veya etkileşimli bir sınav olarak gösterilebilir. Gerektiği kadar çok komut oluşturulabilir.


Kaba İşgücü Merkezi - Terminal için talimat


Kaba "Instruction" uygulamasıyla, "Instruction" yazılım modülünün içeriği Kaba terminali 97 00'de gösterilmektedir.


Kaba İşgücü Merkezi - oda rezervasyonu


Rezervasyon verileri müşteriye özel olarak kaydedilir

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

SAP ERP eklenti modülleri

zaman yönetim terminali

SAP ERP sistemini genişleten işlevler Kaba B-comm ERP 5'de Kaba İşgücü Merkezi - İK Kokpit ve Kaba İşgücü Merkezi - Yokluk uygulaması olarak mevcuttur.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page