top of page

smoke 448 lucky strike

elektrikli kilit karşılığı

Lucky Strike etkisine sahip elektrikli kilit karşılığı, DC ve AC  teknolojisinin özel avantajlarını birleştirir. Standartlaştırılmış ürün yelpazesi, bireysel uygulama alanınız için uygun modeli sunar - DIN EN 14846'ya ve meşhur DORMAKABA kalitesine sahiptir. Lucky Strike efektli elektrikli kilit karşılıkları  tüm geleneksel çalışma voltajları için mevcuttur ve kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunar.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

  • Aktivasyonda sesli sinyal yok (cızırtı ve bu gibi)

  • Ön yükleme altında optimize edilmiş davranış

  • Sağ-sol -el kullanım

  • 12 - 24 V DC çoklu voltaj

  • Entegre aşırı yük koruması

Özellikler

Kontrollü erişim, yüksek kullanıcı rahatlığı ve güvenlik

Smoke 448 Lucky elektrikli kilt karşılıları duman kapılarını rahatça açar ve interkomlar, erişim kontrol sistemleri ve benzerleriyle birlikte kullanılabilir. Ayrıca, Lucky Strike efektinin özel avantajları, erişim kontrolü, güvenlik ve kullanıcı rahatlığı birlikte beklendiğinde çok yönlü uyumluluk ve güvenilir kilit açma sağlar.

Planlamada ve montaj esnasında asgari efor

Smoke 448 Lucky'nin simetrik kutusu, pozisyondan bağımsız (sağ-sol el kullanım) montajı mümkün kılar ve böylece planlama ve kurulum işlemleri için gereken süreyi kısaltır. Üniform kasa boyutları, tüm geleneksel çalışma voltajlarına ve ayarlanabilir mandallara kolay bağlantı sayesinde, sistem her türlü kapıya ve yapısal koşullara kolay adaptasyon sağlar.

Tek tip ürün faydaları

Akustik sinyal olmadan aktivasyonu ve önyükleme altında optimize edilmiş bir davranışla Lucky Strike etkisi gerçek uygulamalarla adım adım ilerliyor. Entegre aşırı yük koruması nedeniyle, erişim kontrol sistemi gibi giriş bağlantısı olan cihazlar için neredeyse hiç risk yoktur. Ek olarak, Smoke 448 Lucky, aynı zamanda, ilgili kapı için onay sertifikasına izin verilmesi şartıyla, binili ve hemyüz kapılarda kullanıma uygundur.

Modeller

Smoke 448 Lucky, fail-secure olarak tasalanmıştır. 12 ile 24 V DC arasında çoklu voltajda çalışabilir. İsteğe bağlı GL düzenleyici modülüyle, sistem AC voltajında ​​12 ve 24 V AC arasında çalışır. Ek olarak, DORMAKABA geri bildirim kontağı ve Easy Adapt mandalı kılavuzu olan sürümler sunar.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • ISO 14025

  • EN 15804

bottom of page