top of page

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

 • EN 179 / EN 1125 standardına uygun acil durum kaçış/panik fonksiyonu (yalnız ahşap kapılar için)

 • Otomatik yeniden kilitleme özelliği

 • Kapsamlı serbest bırakma mandalı

 • Motorlu kilit açma

 • İlave elektrik sekans kontrolü

 • Kapı durumuna ilişkin sinyal veren geribildirim kontağı

Rahat ve güvenli

 

SVP 2000 acil durum kaçış motorlu kilidi, motorlu kilit açma özelliğiyle arttırılmış rahatlık sunmaktadır. İster evinizde ister ticari ortamlarda kullanın, acil kaçış fonksiyonu kapının tek hamlede hızlıca açılmasını sağlarken otomatik yeniden kitleme mekanizması kapının kapanır kapanmaz emniyete alınmasını sağlar.

 

Görüntüleme fonksiyonlarının kapsamı

 

Kilidin geribildirim kontakları dil, kilit dilinin, silindirin ve kapı kolunun tümünün izlenebilmesine olanak sağlar. SVP 2000 uyarı fonksiyonları görüntüleme için, acil çıkış ve kaçış güzergâhlarında kapıların rahat kullanımı için özellikle uygundur. Bunun yanı sıra alarm sistemlerini harekete geçirmek için veya uzaktan izleme için de kullanılabilir.

 

Motorlu kilit yardımıyla rahat geçiş

 

Motorlu kilit erişim kontrolü ve acil çıkış kontrol sistemleriyle bağlantılı olarak kendiliğinden devreye girer, böylece kapıların kilidi uzak bir konumdan kolayca açılabilir. Kullanım sıklığı yüksek olan durumlarda kilit kalıcı olarak devre dışı bırakılabilir. DORMA ED 100/250 gibi otomatik operatörlerle kombine edilerek, özel uygulama gerekliliklerine göre düzenlenmiş fonksiyonlarla bedensel engellilere uygun erişim çözümleri uygulanabilir.

 

Güç kesintisi durumunda dahi emniyetli bir şekilde kilitlenir

 

Elektrikli ardışık kontrol ve kapı kontak kombinasyonu ile anti-sabotaj koruması sağlar. Alarm zamanı ayarları ve işletim zamanları gibi yardımcı fonksiyonlar SVP-S 2x DCW motorlu kilit kontrol ünitesi aracılığıyla uygulanabilir ve ayarlanabilirken bir ara batarya modülü güç kesintisi esnasında işletim güvenilirliğini muhafaza eder.

 

Çok yönlü işletim

 

SVP kilitlerin binili veya hem yüz hizalı ahşap kapılar ve ayrıca dar kapıları için uygun olan farklı modellerde mevcuttur. Bu ürünler sağ el sol el fark etmeyen (çok amaçlı) dili sayesinde montaj konumu açısından da esnektir. Kaçış güzergâhlarındaki kapılar için acil çıkış kilitleri olarak ve yangın ve duman kontrollü kapılarda kullanım için onaylanmıştır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
 • CertiFire

 • EN 179

 • EN 14846

 • ISO 14025

 • EN 15804

SVP 2000

kilit

SVP kilitler her bir kapama döngüsü sonrasında kapıları otomatik olarak kilitleyerek hem rahatlık hem emniyet açısından kusursuz bir çözüm sunar. 20 mm'lik otomatik kilit dili tasarımı kapının her zaman bina Alman sigorta gerekliliklerine uygun şekilde kilitlenmesini sağlar. Tırnaklı kilit dili ve ilave anti-tepki mekanizması arttırılmış emniyetle iki noktalı kilitleme sağlar. Aynı zamanda acil durum kaçış fonksiyonu ile kapının yalnızca kapı kolunu kullanarak herhangi bir zamanda çıkış yönünde açılmasını sağlar. Barel ve bir anahtar yardımıyla dışarıdan mekanik olarak açmak her zaman mümkündür.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page