top of page

SVP 2000 DCW

kilit

Otomatik kilitleme özelliğine sahip SVP acil durum kaçış kilitleri, dolu ve profil kapılar için güvenliği sağlamak için ideal çözümdür. Entegre acil durum kaçış işlevi sayesinde, kapı yalnızca basma kol kullanılarak kaçış yönünde istenildiği zaman açılabilir. Otomatik kilitleme mekanizması, kapama işleminden sonra kapıyı kilitler. Dolu kapılar için, geliştirilmiş işlevler kapı açılmasını örn. gelişmiş bir güç oranı ve çoklu kurulum avantajları sunar.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

 • SVP 2000 DCW, kurcalamaya karşı korumalı dedektörlerde maksimum güvenlik için sıralı kontrole sahip bir motor kilididir.

 • EN 179 ve EN 1125 uyarınca sertifikalı

 • Otomatik yeniden kilitleme işlemi

 • Evrensel açma mandalı

 • Motorlu kilit açma

 • Entegre DCW Bus arayüzü üzerinden bağlantı

 • Kapı durumunu bildirmek için geri bildirim kontağı

Rahat ve güvenli

SVP 2000 DCW acil kaçış motor kilidi, motorlu kilit açma ile daha fazla kolaylık sunar. Özel bir evde veya ticari ortamda bulunup bulunmadığına bakılmaksızın, acil durum kaçış fonksiyonu kapının tek bir işlemle hızlı bir şekilde açılmasını sağlar. Öte yandan, otomatik yeniden kilitleme mekanizması, kapının her zaman 20 mm'lik bir sürgü çıkıntısı ve pençe sürgüsünün mülk sigortası gerekliliklerine uygun olarak kilitlenmesini sağlar.

İzleme fonksiyonlarının aralığı

Kilidin geri besleme kontakları mandal, sürgü, silindir ve kol gibi parçalarının hepsinin izlenmesini sağlar. SVP 2000 DCW'nin sinyal fonksiyonları, acil çıkış ve kaçış yollarında kapıların rahat çalışmasını izlemek ve sağlamak için özellikle uygundur, ancak alarm sistemlerini tetiklemek veya uzaktan izleme için de kullanılabilir.

Motorlu kilit açma yoluyla rahat erişim

Motor kilidi özellikle erişim kontrolü ve acil durum çıkış kontrol sistemleri ile birlikte gelir, çünkü kapılar daha sonra uzaktan açılabilir. Kullanım frekansı yüksek olduğunda, kilit kalıcı olarak serbest bırakılabilir. Dahası, DORMA ED 100/250 gibi otomatik operatörlerle bir araya getirilerek, özel uygulama gereksinimlerine uyarlanmış işlevlerle engelsiz erişim çözümleri uygulanabilir.

Elektrik kesintisi durumunda bile güvenli bir şekilde kilitlenir

 

Bir kapı kontağı ile birleştirilmiş elektriksel sıralı kontrol, dış müdahale koruması sağlar. Alarm zaman ayarları ve çalışma zamanları vb. Yardımcı fonksiyonlar, SVP-S 3x / SVP-S4x DCW motor kilidi kontrol ünitesi ile uygulanabilir ve ayarlanabilirken, tampon batarya modülü elektrik kesintisi durumunda operasyonel güvenilirliği korur.

Operasyonel çok yönlülük

SVP kilitleri, aşırı yükseltilmiş veya gömme düz kapılar için uygun olan farklı modellerde bulunur. Elde olmayan (üniversal) açma mandalı sayesinde montaj pozisyonları bakımından da esnekler. Kaçış yollarındaki kapılar için ve yangın ve duman kontrol kapılarında kullanım için acil çıkış kilitleri olarak onaylanmıştır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
 • CertiFire

 • EN 179

 • EN 1125

 • EN 14846

dokümanlar

bottom of page