top of page

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • EN 179 standardına uygun acil durum kaçış/panik fonksiyonu

  • Dar seren ve ahşap kapılar için

  • Otomatik yeniden kitleme hareketi

  • Çok amaçlı serbest bırakma mandalı

  • Kapı durumuna ilişkin uyarı veren geribildirim kontağı

Rahat, güvenli ve emniyetli

SVP 4000 acil kaçış kilidi özellikle durumu görüntülenmesi gereken veya bir acil çıkış kontrol sistemi içerisine dahil edilmiş olan projeksiyonlu yapılara ait kapılar için uygundur. Acil kaçış fonksiyonu sayesinde kapı yalnızca kapı kolu kullanılarak açılabilirken otomatik yeniden kitleme mekanizması kapı kapandığında kilidin emniyetli bir şekilde yeniden devreye girmesini sağlar.

Çeşitli görüntüleme fonksiyonlarına sahiptir

Kilidin geribildirim kontakları mandalın, kilit dilinin, silindirin ve kapı kolunun tümünün görüntülenmesine olanak sağlar. SVP 4000 uyarı fonksiyonları görüntüleme için ve acil çıkış ve kaçış güzergahlarında kapıların rahat kullanımı için özellikle uygundur ve bunun yanı sıra alarm sistemlerini tetiklemek için veya uzaktan görüntüleme için de kullanılabilir.

 

Çok yönlü işletim

SVP kilitler çok ışıklı veya hizalı kapanan ahşap kapılar ve ayrıca dar seren kapıları için uygun olan farklı modellerde mevcuttur. Bu ürünler sağ el sol el fark etmeyen (çok amaçlı) bırakma mandalı sayesinde montaj konumu açısından da benzer şekilde esnektir. Kaçış güzergahlarındaki kapılar için acil çıkış kilitleri olarak ve yangın ve duman kontrollü kapılarda kullanım için onaylanmıştır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • CertiFire

  • EN 179

  • EN 12209

SVP 4000

kilit

SVP kilitler her bir kapanış sonrasında kapıları otomatik olarak kilitleyerek hem rahatlık hem emniyet açısından kusursuz bir çözüm sunarlar. Tırnaklı kilit mandalının ilave anti-tepki mekanizması arttırılmış emniyet için iki noktalı kilitleme sağlar. Bu esnada acil durum kaçış fonksiyonu kapının yalnızca kapı kolunu kullanarak herhangi bir zamanda çıkış yönünde açılmasını sağlar. Anahtar ile dışarıdan mekanik olarak açmak her zaman mümkündür.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page