top of page

SVP 5000

kilit

SVP kilitler her bir kapama döngüsü sonrasında kapıları otomatik olarak kilitleyerek hem rahatlık hem emniyet açısından kusursuz bir çözüm sunarlar. 20 mm'lik otomatik kilit dili projeksiyonu kapının her zaman bina sigorta gerekliliklerine uygun şekilde kilitlenmesini sağlar. Tırnaklı kilit mandalının ilave anti-tepki mekanizması arttırılmış emniyet için iki noktalı kilitleme sağlar. Bu esnada acil durum kaçış fonksiyonu kapının yalnızca kapı kolunu kullanarak herhangi bir zamanda çıkış yönünde açılmasını sağlar. Europrofil veya yuvarlak silindir girişi açmak üzere bir anahtar yoluyla dışarıdan mekanik olarak açmak her zaman mümkündür.

genel bilgiler

dokümanlar

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • EN 179 standardına uygun acil durum kaçış/panik fonksiyonu

  • Dar seren ve ahşap kapılar için

  • Otomatik yeniden kilitleme hareketi

  • Halihazırda iyileştirilebilir yapıdadır, herhangi bir kablolama gerektirmez

  • Çok amaçlı serbest bırakma mandalı

Rahat, güvenli ve emniyetli

SVP 5000 acil kaçış kilidi özellikle apartman veya ev kapıları için ve ayrıca durum görüntülemesi gerekmeyen projeksiyonlu yapılardaki kapılar için uygundur. Acil kaçış fonksiyonu sayesinde kapı yalnızca kapı kolu kullanılarak açılabilirken otomatik yeniden kitleme mekanizması kapı kapandığında kilidin emniyetli bir şekilde yeniden devreye girmesini sağlar.

Kolayca iyileştirilebilir

Kilidin tamamen mekanik olması nedeniyle kapıda genellikle gerekli olan ve bazen karmaşık hale gelen kablolama işlemlerinin hiçbiri gerekmez. Bu nedenle montajı ve iyileştirmesi çok kolaydır - yalnızca mevcut gömme kilidin SVP 5000 ünitesiyle değiştirilmesi yeterlidir.

Çok yönlü işletim

SVP kilitler çok ışıklı veya hizalı kapanan ahşap kapılar ve ayrıca dar seren kapıları için uygun olan farklı modellerde mevcuttur. Bu ürünler sağ el sol el fark etmeyen (çok amaçlı) bırakma mandalı sayesinde montaj konumu açısından da benzer şekilde esnektir. Kaçış güzergahlarındaki kapılar için acil çıkış kilitleri olarak ve yangın ve duman kontrollü kapılarda kullanım için onaylanmıştır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • CertiFire

  • EN 179

  • EN 12209

bottom of page