top of page

SVP 6000

kilit

SVP kilitler her bir kapama döngüsü sonrasında kapıları otomatik olarak kilitleyerek hem rahatlık hem emniyet açısından kusursuz bir çözüm sunarlar. 20 mm'lik otomatik kilit dili projeksiyonu kapının her zaman bina sigorta gerekliliklerine uygun şekilde kilitlenmesini sağlar. Tırnaklı kilit mandalının ilave anti-tepki mekanizması arttırılmış emniyet için iki noktalı kilitleme sağlar. Bu esnada acil durum kaçış fonksiyonu kapının yalnızca kapı kolunu kullanarak herhangi bir zamanda çıkış yönünde açılmasını sağlar. Europrofil veya yuvarlak silindir girişi açmak üzere bir anahtar yoluyla dışarıdan mekanik olarak açmak her zaman mümkündür.

genel bilgiler

dokümanlar

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • EN 179 standardına uygun acil durum kaçış/panik fonksiyonu

  • Harici kapı kolu elektrikle etkinleştirilir

  • Çok amaçlı serbest bırakma mandalı

  • Otomatik yeniden kilitleme hareketi

  • Modeller: Arıza emniyeti / Arıza güvenliği, 12V/24V

  • Kapı durumuna ilişkin uyarı veren geribildirim kontağı

Rahat, güvenli ve emniyetli

 

SVP 6000 acil kaçış kilidi özellikle kalıcı olarak içeriden erişilebilmesi gereken ancak dışarıdan yalnızca yetkili kişilerce erişilebilmesi gereken giriş ve dış kapılar için uygundur. Acil kaçış fonksiyonu sayesinde kapı yalnızca kapı kolu kullanılarak açılabilirken otomatik yeniden kitleme mekanizması kapı kapandığında kilidin emniyetli bir şekilde yeniden devreye girmesini sağlar.

 

Görüntüleme fonksiyonlarının kapsamı

 

Kilidin geribildirim kontakları mandalın, kilit dilinin, silindirin ve kapı kolunun tümünün görüntülenmesine olanak sağlar. SVP 6000 uyarı fonksiyonları görüntüleme için ve acil çıkış ve kaçış güzergahlarında kapıların rahat kullanımı için özellikle uygundur ve bunun yanı sıra alarm sistemlerini tetiklemek için veya uzaktan görüntüleme için de kullanılabilir.

 

Erişim kontrol entegrasyonu

 

Harici kapı kolu sarmal bobini sayesinde SVP 6000 bina sigorta kilitleme gerekliliklerini karşılayan ve ayrıca etkili bir erişim kontrol sistemi sağlayan basit bir çözüm sunar. Harici kapı kolu örneğin bir kart okuyucu tarafından tetiklenen bir kayar sinyal yoluyla etkinleştirilebilir.

 

Çok yönlü işletim

 

SVP kilitler çok ışıklı veya hizalı kapanan ahşap kapılar ve ayrıca dar seren kapıları için uygun olan farklı modellerde mevcuttur. Bu ürünler sağ el sol el fark etmeyen (çok amaçlı) bırakma mandalı sayesinde montaj konumu açısından da benzer şekilde esnektir. Kaçış güzergahlarındaki kapılar için acil çıkış kilitleri olarak ve yangın ve duman kontrollü kapılarda kullanım için onaylanmıştır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • CertiFire

  • EN 179

  • EN 12209

bottom of page