top of page

SVP aksesuarlar

kilit aksesuarları

SVP ve M-SVP acil durum kaçış kilitleri için kapsamlı aksesuar yelpazesi, her türlü gereksinime özel ve uygun ayar olanağı sağlar.

genel bilgiler

dokümanlar

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • Tüm kapı tipleri için aksesuarlar

  • Bağlantı kablolarının gizli montajı

  • Kapı durumu izleme

  • Yangın ve duman kapıları için donatım

Gizli kablo döngüsü / kablo döngüsü

7,5 mm çapa kadar esnek ara bağlantı kablolarının döşenmesi için çeşitli uzunluklarda sağlam paslanmaz çelik spiral kılıf formunda kablo halkası. Kapı ve pencere kanat ve kasası arasında sıkışmaya ve kurcalamaya karşı korumalı bağlantı için.

Çıkarılabilir kablo bağlantılı kablo döngüsü

Çıkarılabilir kablo bağlantılı kablo döngüsü, KU gizli kablo halkaları ve KS kablo halkaları ile birlikte kullanım için uygundur. Geçmeli klemens, bağlantı kablolarının kolayca bağlanmasını ve sökülmesini, hızlı ve esnek sökülüp takılmasını ve kapının bakımını sağlar.

 

Bağlantı kablosu

SVP ve M-SVP kilitleriyle doğru elektriksel birleşme sağlamak için bir ucunda fiş konnektörlü son derece esnek bağlantı kablosu.

Kapı kontakları / kilit dili izleme kontağı

Kapıların açılmasını izlemek için manyetik kapı kontakları, sıva altı montaja veya vidalı bağlantıya hazır. Kilit dili izleme kontağı, kilitleme durumunu Alman VdS sınıf C'ye uygun olarak, alarm sistemleri ve bu gibi sistemlerle birlikte kullanmak üzere izler.

Duman dedektörü

Yangın ve duman kapılarında SVP / M-SVP uygulamaları için duman dedektörü, şarj edilebilir pilli duman dedektörü ve DCW® bus teknolojisi.

Güvenlik kapısı donanımları

SVP-SB güvenlik kapısı donanımları, ES-1 sınıfı, çekirdek çekme korumalı barel, müteakip versiyonlarda mevcuttur: dar profilli veya dolu kanatlı kapılar için basma kol / topuz kol ve basma kol / basma kol kombinasyonu.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • CertiFire

  • EN 179

  • EN 12209

bottom of page