top of page
Çalışma Yüzeyi 16.png

SVP & M-SVP kontrol ünitesi

SVP & M-SVP

kontrol ünitesi

kilit aksesuarları

SVP ve M-SVP kontrolleri, tüm fonksiyonel DORMA motor kilitleri aralığını kullanmaya izin verir. Yaygın kontrol işlevlerine (erişim kontrolü veya interkom sistemleri üzerinden kısa süreli ve kalıcı kilit açma) ek olarak, gün mandalı işlevi, otomatik operatörlerin aktivasyonu, alarm sistemleri için bir anahtarlama sinyali, elektrik sistemi gibi modele bağlı ilave işlevler vardır. erişim kontrol sisteminin kapatılması, bina yönetim sistemi vb. için bir giriş ve kilitleme durumunu belirtmek için çeşitli izleme / geri bildirim seçenekleri.

genel bilgiler

dokümanlar

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • DORMA motor kilitlerini kontrol etmek için tasarlanmıştır

  • Kilitleme durumunun izlenmesi (geri bildirim)

  • Otomatik operatör bağlantısı için hazır

  • Versiyonla ilgili özel fonksiyonlar

  • Zamanlayıcı işlevleri, ağ vb. Gibi özel işlevler

  • Güç kaynağı olan veya olmayan sürümler

SVP-S 2x DCW®

Motor kilitleme kontrolü, SVP 2000 acil durum kaçış motor kilitlerini çalıştırmak için gereklidir ve TMS bina yönetim sistemlerinde SVP 2000/4000/6000 bağlantısı için hazırdır. Geri bildirimler, entegre zamanlayıcı işlevleri ve LON / LAN ağı gibi işlevleri gerçekleştirmek için serbestçe programlanabilir girişler ve çıkışlar vardır. Sistem farklı versiyonlarda mevcuttur.

M-SVP-S 24 DCW®

M-SVP-S 24 DCW® kontrol ünitesi, M-SVP 2000 DCW® çok noktalı acil kaçış motoru kilitlerini çalıştırmak için tasarlanmıştır. Kontrol ünitesi, kilit açma fonksiyonları (gündüz mandalı fonksiyonu dahil) ve izleme / geri besleme amaçlı serbestçe programlanabilir giriş ve çıkışlar sunar. Sistem entegre bir erişim kontrol sistemi, bir zamanlayıcı ve LON / LAN ağı içermektedir.

M-SVP 2000 kontrol ünitesi

M-SVP 2000 çok noktalı acil durum kaçış kilitlerini çalıştırmak için güç kaynağı üniteli isteğe bağlı harici kontrol ünitesi (yüzeye monte). Bu ünite, ilgili kilitle birlikte verilen entegre kontrol ünitesini değiştirmek için tasarlanmıştır. Sistemin kilit açma işlevlerini (gün mandalı işlevi dahil) etkinleştirmek ve izleme / geri bildirim amacıyla giriş ve çıkışları vardır.

M-SVP 3000 kontrol ünitesi

Bu, güç kaynağı üniteli yüzeye monte kontrol ünitesi, M-SVP 3000 çok noktalı acil durum kaçış kilitlerini çalıştırmak için tasarlanmıştır. Kilit açma işlevlerini etkinleştirmek ve izleme / geri bildirim amacıyla giriş ve çıkışlar vardır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
bottom of page