top of page

TMS ankastre

sistem bileşenleri

dormakaba'nın ankastre sistem bileşenleriyle ankastre TMS sistemlerinin fonksiyonel erimini yükseltebilir ve genişletebilirsiniz. Tüm bileşenler ankastre TL-S TMS Comfort kontrol ünitesine veya RZ TMS 2 kaçış güzergahı kontrol kutularına bağlantı için hazır durumdadır. Ayrıca farklı anahtar serilerine ait kapak çerçeveleriyle birlikte kullanıma da uygundur.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

  • Tüm ankastre TMS bileşenleri birbiriyle uyumludur

  • Cihazların analog anahtarlama kontaklarıyla bağlantısı

  • Geri sayım üniteli dokunmatik görüntü ekranı

  • Acil durum butonları ve şalterler

  • DCW® veri yolu teknolojili kart okuyucuları

TL-NC DCW®


TMS kaçış yolu sistemlerini açmak için acil durum düğmesi, DCW® sistem veriyolu üzerinden RZ TMS 2 veya TL-S TMS 2 kontrol panosuna bağlanmaya hazır. Görsel ve sesli alarm ve kurcalamaya karşı koruma dahil. Acil durum düğmesi kırılmaz güvenlik camı ile kaplanmıştır.


TP-ST


Sıva altı TL-UP Tasarım kapı terminalleri veya sıva altı TMS Comfort sistemleri için anahtar, acil durum çıkış kontrol sistemlerinde ve kapı yönetim sistemlerinde uygulama ile kapıları kilitlemeye ve açmaya hazırdır.


Sıva altı DCW® giriş / çıkış modülü


Analog anahtarlama kontaklarına sahip cihazların dormakaba DCW® sistem veriyoluna bağlantısı için iki veya üç serbestçe programlanabilir giriş ve çıkışa sahip BUS arayüz modülü. Cihaz kutularına montaj için hazır.


TSD S55 DCW®


LCD dokunmatik ekran, TMS sistemlerinin kontrolünü ve sistem durumunun görselleştirilmesini sağlar. Rastgele yeniden düzenlenmiş tuşlar aracılığıyla yetkili kullanıcılar kapıyı kilitleyebilir ve kilitlerini açabilir. ZM 208 DCW® zamanlayıcı modülü ile birlikte, TSD aşağı sayıcı olarak kullanıma hazırdır. Sistem, DCW® sistem veriyolu üzerinden bağlanır.


Sıva altı siren S55


Cihaz kutularına kurulum için çok işlevli siren, 28 programlanabilir ses, tahliye için uluslararası acil durum sinyali ve 107 dB / A'ya kadar ayarlanabilir ses.


Sıva altı DCW® kart okuyucu


Çeşitli anahtar aralıklarında montaj için gömme montajlı kart okuyucu/tuşlu kod takımı. Sistem, TMS'ye DCW® sistem veriyolu üzerinden bağlanır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • prEN 13637

bottom of page