top of page

TMS Basic

kapı yönetim sistemi

TMS Temel Set özellikle ekonomik olan bir TMS acil çıkış kontrol sistemidir. Sağlam hafif alaşımlı gövdesiyle ister ilk sistem olarak ister iyileştirme olarak tekil kapılar için mükemmel derecede uygundur. İstenilirse, sistem acil bir durumda derhal kapıyı açar veya günlük işler esnasında art niyetli kullanıma karşı etkin koruma sağlar.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

  • Kontrol ünitesi ve güç kaynağı ünitesi dahil kaçış güzergahı kapı uçbirimi

  • Ön montajlı ve ön konfigürasyonlu

  • Alüminyum alaşımdan yapılan sağlam gövde

  • Kısa süreli, uzun süreli ve devamlı açık bırakma özelliği

  • DCW® veri yolu teknolojisi esnek yükseltmeye olanak sağlar

  • TMS Soft aracılığıyla bireysel parametre düzenleme

Kolayca emniyeti artırma

DCW® veri yolu teknolojili TMS Temel Set özellikle tekil olarak kaçış güzergahı kapılarını emniyete almak için uygundur. Sağlam metal gövde, güç kaynağı ünitesi ve özel TL-S TMS 2 Temel kontrol ve ara yüz panosu ile fabrikada önceden kurulmuş ve ön konfigürasyonu yapılmıştır.

Az eforla kurulum ve kolay devreye alma

TMS Temel Set minimum montaj işçiliği ve kablolama gerektirdiği için devreye alım sürecini kolaylaştırır. Yalnızca bir kilitleme cihazı, örneğin dormakaba TV 500 DCW® bağlayın. Sistem acil çıkış ve kaçış güzergahlarında kullanılan kapılara yönelik elektrikli kitleme sistemlerine ilişkin Alman yönetmeliğine (EltVTR) ve prEN 13637'ye uygun olarak işletime hazır olur.

Çeşitli uygulama alanları

Hızlı ve uygulama esaslı kurulumu sayesinde TMS Temel Set örneğin içecek dükkanları, restoranlar, sinemalar, küçük endüstriyel binalar, ofis binaları, perakende mağazaları ve bodrum garajları gibi yerlerde emniyetli kaçış güzergahı kapılarında uygulama için özellikle uygundur.

Esnek yükseltmeler sayesinde geleceğe de hazır

DCW® veri yolu teknolojisi çeşitli yükseltme seçenekleri sunmaktadır. Buna ek olarak TMS Temel Set ağ kurulumu için hazırdır ve merkezi bir noktadan görüntüleme ve kontrole olanak tanır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • prEN 13637

bottom of page