top of page

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • Birden fazla mülkte kullanılabilir

  • Ilco/Saflok BLE özellikli RFID kilitleri sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir

  • Kapsamlı servis ve destek programları ile esnek, ölçeklendirilebilir ve sürdürülebilir

Teknik bilgi

BlueSky uygulaması, dünya çapında yüksek güvenlikli iletişim ve tanımlama ile tanınan LEGIC Connect tarafından geliştirilen ve güvence altına alınan dormakaba’nın SDK’sını (Yazılım Geliştirme Kiti) içerir.

Fonksiyonellik

Ilco and Saflok Bluetooth Düşük Enerji (BLE) özellikli RFID kilitleri, kullanıcıların mobil cihazlarını BlueSky uygulamasını kullanarak RFID okuyucunun yanına getirdiğinde yetkili kullanıcılara erişim sağlar. BLE modülü BlueSky erişim anahtarını okur, mülk yönetim ağı ile iletişim kurar ve mobil cihaz tarafından iletilen benzersiz, şifrelenmiş kodun onaylanmış bir geçiş listesinde olup olmadığını belirler. Onaylandıktan sonra erişime izin verilir ve etkinlik denetim amacıyla kaydedilir.

Bileşenler

 

dormakaba Ilco ve Saflok Bluetooth Düşük Enerji (BLE) özellikli elektronik kilitler, BlueSky mobil erişimine geçişin temelini oluşturur.

Uygulamalar

BlueSky uygulaması indirildikten sonra, konuklar mobil anahtarlarını oteldeki yetkili alanlara erişim sağlayan akıllı cihazlarını üzerinden kullanabilirler: odalar, çevre erişim noktaları ve ortak alanlar. Konuklar, otele girişlerde kayıt için resepsiyonu atlayıp direkt olarak kendi odalarına geçebilirler.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

BlueSky Access

erişim uygulaması

BlueSky Access, sınırlı kaynaklara sahip operatörlerin bir uygulama geliştirmesi veya mobil erişim çözümümüzü değerlendirmek isteyenler için kullanılabilir. BlueSky Access uygulaması hem iOS hem de Android akıllı cihazlarda indirilebilir ve basitleştirilmiş bir konuk deneyimi oluşturmak için herhangi bir mülke dağıtılabilir ve aynı zamanda otel operasyonlarını da kolaylaştırır.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page