top of page

geçiş izni yönetimi

erişim hakları yönetimi

Erişim haklarını yönetmek için gerekenler şirketlerin kendileri kadar değişkendir. Dormakaba exos, erişim haklarını güvenlik gerekliliklerine uygun olarak yapılandırılmış, kuruma özgü bir şekilde atar.Çalışanlara, dış şirketlere veya yüklenicilere görevlere, projelere veya sözleşmeye dayalı ilişkiye dayanarak erişim hakları atanır.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

Dormakaba exos, önceden hakları planlamanızı, esneklik üretmenizi ve yönetici maliyetlerini en aza indirmenizi sağlar. Çalışanların şirkete katılmaları veya ayrılmaları farketmeksizin, organizasyonel değişiklikler yürürlüğe girer veya belirli alanlardan, örneğin inşaat çalışmaları sonrasında, erişilebilir olması gerekir.

Özellikler

• Erişim hakları merkezi veya merkezi olmayan bir şekilde organize edilebilir. Örneğin, şirkete katılan bir kişiye temel haklar verilebilir. Belirli alanların veya sitelerin hakları daha sonra sorumlu olan ilgili kişi tarafından atanır.

• Çalışanlara işlerine ve sorumluluk alanlarına göre rol bazlı haklar verilir. Bu, yönetimi basitleştirir, açıklık ve şeffaflık yaratır ve güvenliği artırır.

• Sistem, yasal standartlara (örneğin LuftSiG, SOX, ISO) ve iç yönergelere uymak için haritalama işlemlerinde size destek olur.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

bottom of page