top of page

GERYON

döner kapı

Geryon güvenlik döner kapıları bir binanın korunan alanlarını yetkisiz girişlere karşı güvence altına alır ve farklı güvenlik seviyeleri için çeşitli seçenekler sunar. Ünitenin içini bireysel erişim için izlemek üzere teraziler veya bir ayırma sensörü de kullanılabilir. Bir kart okuyucu, butonlar, kontrol kürsüsü veya hatta biyometrik tanımlama sistemleri ile kontrol edilebilirler. Geniş ve çeşitli opsiyonel ekstra seçenekleri, güçlendirilmiş kurşun geçirmez ve hırsızlığa karşı dayanıklı versiyonları içerir.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

dokümanlar

Geryon ürün yelpazesinde ayrıca orta güvenlikli ortamlarda kullanıma uygun STS güvenlik turnikesi bulunur. Bariyersiz erişim ayrıcadöner kapı kanlarında kurgulanan pivot veya kayar kapıların da düzenlenmesi ile sağlanabilir.

Katlanabilir kapı kanatlı güvenlikli döner kapılar için T-56 Sütunu acil durum çıkışları için onaylanmıştır ve panik durumunda engelsiz bir acil durum kaçış yolu sunarken, aynı zamanda en yüksek düzeyde istenmeyen geçiş önlemi sunar.

Patentli uç nokta kilitlemesi sayesinde, elektrik kesintisi veya yetkisiz erişime teşebbüs durumunda kimsenin sıkışması veya zarar görmesi imkansızdır.

SRD-E01

Geryon SRD-E01 Güvenlik Döner Kapısı, 3 veya 4 kapı kanatlı olarak temin edilebilir. Ünite isteğe bağlı olarak direnç sınıfı 2 ile tedarik edilebilir.

SRD-C01

Geryon SRD-C01 3- veya 4-kanatlı Güvenlik Döner Kapısı standart olarak metal kaplamaya sahiptir, ancak camlı olarak da tedarik edilebilir. Ünite ayrıca direnç sınıfı 3 ile uyumlu olabilir veya bir kaçış yolunda kullanılmak üzere yapılandırılabilir.

SRD-S01

Geryon SRD-S01 3- veya 4 kanatlıı Güvenlik Döner Kapısı tamamen camlı bir ünitedir ve isteğe bağlı olarak direnç sınıfı 2 ile temin edilebilir. Özellikle prestijli ortamlar için uygundur.

Kontrollü erişim için güvenlik turnikesi

STS-S02

Geryon STS-S02 Güvenlik Turnikesi, iç mekanlarda kullanım için cam veya metal kaplı bir turnikedir. U şeklindeki paslanmaz çelik çubuklar isteğe bağlı olarak akrilik camdan temin edilebilir.

Maksimum güvenlik için isteğe bağlı optik bireysel erişim kontrolü.

SRD-Vision

Özellikle hassas alanlar, erişim kontrolüne yönelik artırılmış güvenlik taleplerini karşılar. Tavana entegre edilmiş SRD Vision optik ayırma sistemi, döner bir kapı içinde birden fazla kişinin olup olmadığını güvenilir ve güvenli bir şekilde tespit eder ve uygun şekilde geçişi sağlar veya reddeder.

Özellikler

Geryon SRD güvenlik döner kapıları

• Son nokta kilitleme sayesinde kullanıcılar sıkışıp kalamazlar

• DIN EN 16005'e göre güvenlik sensörü sistemi

• Standart versiyon IR sensör sistemine sahiptir

• RC2 ve WK3 direnç sınıflarına sahip versiyonlar

• Yerden motorlu tüm cam üniteler

• Onaylanmış acil durum çıkış sütununa sahip seçenek

• Ağırlık limitleri veya gerçek ağırlık ile yerleşik terazilere sahip seçenek

• Gece kapatmalı seçenek

• SRD Vision kullanarak optik ayırma seçeneği

Geryon STS güvenlik turnikesi

• Son nokta kilitleme sayesinde kullanıcılar sıkışıp kalamazlar

• İsteğe bağlı U şeklinde paslanmaz çelik çubuklar veya düz çubuklar yerine akrilik cam elemanlar

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • EN 16005

bottom of page