top of page

kaba desktop reader 9108

masaüstü okuyucu

Dormakaba masaüstü okuyucusu 91 08, zaman kaydı veya erişim kontrolü için kullanılan kartlar veya anahtarlar biçiminde LEGIC ve MIFARE RFID veri taşıyıcılarını okur ve yazar.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Kontrol ünitesinin kendi karar mantığına ve mantıklılık kontrolüne sahip olması, ona büyük ölçüde özerklik kazandırır ve herhangi bir güvenlik konseptine esnek bir şekilde entegre edilebileceği anlamına gelir.

Masaüstü okuyucu bir PC'ye USB arayüzü ile bağlanır. Windows aygıtı otomatik olarak tanır ve yükler ve birkaç dakika içinde kullanıma hazır hale gelir. Uygun yazılım araçlarıyla, masaüstü okuyucu, MIFARE güvenlik anahtarlarını güvenlik kartlarına yazmak veya bunları güvenlik kartlarından şirketin zaman kaydı veya erişim kontrolü için kurduğu terminallere aktarmak için kullanılabilir.

Ayrıca, LEGIC verilerini okumak veya yorumlanması için bir uygulamaya iletilmek üzere medyaya yazmak için kullanılabilecek bir araç da vardır. Bu, masaüstü okuyucuyu erişim çözümleri, geçici erişim hakları veren ve kantin veya SFDC sistemlerine entegrasyon için önemli bir bağlantı haline getirir.

Bir bakışta avantajlar:

• LEGIC veya MIFARE veri taşıyıcılarına basit okuma ve yazma

• MIFARE güvenlik anahtarlarının çevrimiçi terminallere aktarılması

• LEGIC ve MIFARE medyası için bir kodlama istasyonu olarak uygulanabilir.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

dokümanlar

bottom of page