top of page

kiracı yönetimi

erişim kontrolü

Alışveriş merkezlerinde, ofis parklarında ve büyük işletmelerde birden fazla kiracının kendi güvenliğini yönetmesini sağlamak zaman ve kaynak alabilir. Resepsiyon lobisi ve kantin gibi ortak alanları birlikte ve özerk bir şekilde yönetmelerini nasıl sağlarsınız?

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Kaba exos mükemmel bir çözümdür. Birden fazla kiracının erişim haklarını bağımsız bir şekilde yönetmesini, tek bir merkezi sistem içinde tam veri egemenliği sağlamasını sağlar.

Kaba exos, bireysel sitelerin, katların veya ofis odalarının bağımsız organizasyonunu destekler, böylece kiracılar kendi sistemlerini esnek ve bağımsız bir şekilde genel sistem içinde yönetebilirler.

Her bir alt sistem, çevrimiçi ve bağımsız kapılar, kullanıcı grupları, yetkilendirme seviyeleri ve zaman ve katılım işlevselliğini birleştirmek için farklı konfigürasyonlara sahip olabilir.

Sistemin yalnızca bir kez kurulması gerekir ve yalnızca altyapıyı değil aynı zamanda maliyetleri de paylaştığınız için bireysel kurulumlara kıyasla masraftan tasarruf sağlar.

Kaba exos, kiracıların ortak bir alım alanı gibi alanlar için bireysel modülleri birlikte çalıştırmalarını sağlar ve yatırımınızdan daha hızlı geri dönüş sağlar.

Veri egemenliğinin ilgili kiracılara kalmasını sağlar. Her kiracı için yalnızca ilgili kiracı ile ilgili veriler görülebilir.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

dokümanlar

bottom of page