top of page

mobil erişim hızlı uyum programı

Çalışma Yüzeyi 16.png

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

  • Tanımlanan gelişimsel noktalara ve teslimat kalemlerine göre tasarlanabilir 

  • Dormakaba’nın mobil erişim çözümünü başarılı bir şekilde devreye alınmasında etkili bir yoldur

  • Mobil anahtar erişim programınızın piyasaya sürülme maliyetini ve süresini azaltmanıza yardımcı olur.

Dormakaba temsilcisi, mülkün günlük operasyonlarına özgü mobil erişim sağlanması için önerilen süreçleri ve politikaları tanımlayacak ve belgeleyecektir.

 

Teknik bilgi

 

Mobil Erişim Hızlı Uyum Programı, dünya çapında yüksek güvenlikli iletişim ve tanımlama ile tanınan LEGIC Connect tarafından geliştirilen ve güvence altına alınan dormakaba’nın SDK'sını (Yazılım Geliştirme Kiti) içerir.

 

Fonksiyonellik

dormakaba Mobil Erişim Hızlı Uyum Programı, otelcilerin dormakaba BLE kilitlerini tamamen işlevsel hale getirmelerini sağlar. İndirilen uygulamalarıyla, konuklar akıllı telefonlarını oda anahtarı olarak kullanarak resepsiyonu atlayıp doğrudan odalarına gidebilirler.

Bileşenler

Following the installation of your dormakaba BLE enabled locks, dormakaba will provide the following services for the deployment of the Mobile Access Rapid Adoption

Program: 

Bluetooth Düşük Enerji (BLE) Laboratuvarı Yapılandırılması 


Dormakaba, Saflok System 6000 kurulumu da dahil olmak üzere mobil erişim geliştirme ortamını kuracak, yapılandıracak ve test edecektir.

Geliştirici Eğitimi

dormakaba, mülklerin Yazılım Geliştirme Kiti'ni (SDK) mobil uygulamalarına sorunsuz bir şekilde entegre etmesine yardımcı olacak eğitim hizmetleri sunmaktadır.

Mobil Uygulama Doğrulaması 


dormakaba mühendisleri SDK entegrasyon noktalarının bütünlüğünü doğrulamak için uygulamayı test eder.

Personel Eğitimi

Bu eğiticinin eğitimi sınıfı, kullanıcının ortamına göre özelleştirilecektir. Bu eğitimden sonra, paydaşlar mobil kimlik bilgilerine ilişkin günlük operasyonlar konusunda personellerini eğitmek ve desteklemek için gerekli bilgiye sahip olacaklardır.

Teknik Destek Eğitimi 


dormakaba destek mühendislerine mobil erişim ortamı konusunda eğitim verecek.

Dağıtım Sonrası Değerlendirme

Dormakaba, mobil erişim çözümü kullanıldıktan sonra ortaya çıkabilecek sorunları ele almak için müşteriyi ziyaret edecektir.

 

Uygulamalar

Bir dormakaba mobil erişim temsilcisi yerel operasyonel ortamı, faaliyetleri ve mevcut uygulamaları değerlendirecektir. Ortamda Mobil Erişim Çözümünün konuşlandırılmasını etkileyebilecek herhangi bir eksiklik tespit edilirse, dormakaba düzeltici eylem önerecektir. Tüm paydaşların bu etkinliğe katılmaları istenir.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

mobil erişim hızlı uyum

hızlı uyum programı

Mobil Erişim Hızlı uyum programı, Bluetooth Düşük Enerji (BLE) Yazılım Geliştirme Kitinin (SDK) entegrasyonunu desteklemek için tasarlanmış eksiksiz bir hizmet paketidir. Program kendi mobil uygulamasını geliştirmeyi planlayan kuruluşlar için tasarlanmıştır. Yeni müşteriler için öğrenme eğrisini basitleştirir ve yeni teknolojilerin uygulanmasıyla ilişkili riskleri azaltır. dormakaba bu yapılandırılmış programı birden fazla başarılı BLE dağıtımına dayanarak geliştirmiştir.

genel bilgiler

dokümanlar

bottom of page