top of page

otopark yönetimi

erişim kontrolü

Park alanları modern iş için çok önemlidir. Ancak, çoğunlukla boş bırakılırsa veya yetkisiz kullanıcılar tarafından ele geçirilir ise pahalı olabilirler.

genel bilgiler

sertifikalar

sertifikalar

dokümanlar

teknik özellikler

genel bilgiler

genel bilgiler

teknik özellikler

dokümanlar

Kaba exos, bireysel olarak ve zaman bazında boşluklar atamanıza izin verir, böylece her biri optimum şekilde kullanılır. VIP'ler, müşteriler, personel ve diğer kullanıcı gruplarına kendi alanlarını atayabilirsiniz.

Belirli ziyaretçi gruplarının hepsini bir arada park etmelerini ve belirli bir ücret ödemelerini sağlayabilirsiniz. Ve insanlar boş bir yer aramaya zorlandıklarından, tıkanıklığı ve emisyonları azaltabilirsiniz.

Kaba exos, gerektiğinde önceden belirlenmiş zamanlarda, yalnızca yetkili araçlara izin verir. İzinsiz park yeri kaldırılmıştır.

Ayrılmış alanları güvenli bir şekilde tutabilir ve trafiği istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Sistem, çalışanlarınızın misafirlerine önceden veya belirli alanlarda VIP alanlarını ayırmalarını sağlar ve böylece sorunsuz ve profesyonel bir karşılama sağlar.

Kaba exos park modülü, seçilen kullanıcı grupları için uygun yerlerde her zaman yeterli sayıda park yeri bulunduğunu garanti eder; VIP ziyaretçiler.

Kaba exos, her birinin maksimum kapasiteye sahip olması için belirli alanların 'zaman paylaşımını' kolaylaştırır.

ürün dokümanını indirmek için tıklayınız

pdf.png
  • AS 5007

dokümanlar

bottom of page